LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Otwarte Spotkanie Organizacyjne - Celebration S.W.A.T. V

Otwarte Spotkanie Organizacyjne - Celebration S.W.A.T. V


Przed nami już tylko niecałe dwa miesiące do największej akcji gwiezdnowojennej, przygotowania ruszają pełną parą. Może wydawać się, że jeszcze jest czas, lecz to już tylko 56 dni, które dzielą nas od piątego w historii Celebration S.W.A.T.
Zapraszamy chętnych do pomocy w organizacji imprezy.

W tym roku ponownie spotkamy się na warszawskiej Agrykoli w ostatnią niedzielę maja, lecz tym razem mamy propozycję dla wszystkich pełnoletnich osób, które zawsze chciały spróbować jak to jest "być szturmowcem", lub prowadzić sektor z gwiezdnowojenną atrakcją, przyciągającą tysiące dzieci.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 9 kwietnia w teatrze Capitol przy placu Bankowym (dziękujemy za taką możliwość) w Warszawie. Zaczynamy punktualnie o godzinie 12:00 i przez dwie godziny przedstawimy każdemu plan działania, spis atrakcji przygotowanych oraz tych, które chcemy dopiero zrealizować, a to jeszcze nie wszystko.

Członkowie Klubu S.W.A.T. obecność obowiązkowa :-).

Każdy zainteresowany działalnością stowarzyszenia, a szczególnie samym S.W.A.T. Celebration jest mile widziany. Szczególnie zachęcamy do współpracy rodziców dzieci, wpisanych na listę powstającego właśnie Klubu S.W.A.T.

Jeżeli zawsze chciałeś chociaż na kilka godzin zostać prawdziwym szturmowcem Imperium, albo rycerzem Jedi, lub wesprzeć S.W.A.T. w jego charytatywnych działaniach oraz pokazać swoją pasję innym, to jest idealne miejsce dla Ciebie!

Wszelkie pytania prosimy wysyłać na adres email info@swat.org.pl .

Do zobaczenia 9.04.2011 o godzinie 12:00 i niech moc będzie z Tobą!

 

S.W.A.T. 2011