LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Nowa "Kantyna S.W.A.T." już we wrześniu!

Nowa "Kantyna S.W.A.T." już we wrześniu!


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że będziemy kontynuowali spotkania w Kantynie SWAT. Pierwsze spotkanie w nowej formule odbędzie się 14 września 2019 roku.

Tradycyjnie nasze spotkanie odbędzie się w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego na warszawskim Żoliborzu w godzianch 11:00-15:00.

Dlaczego "Nowa" Kantyna SWAT?

Stara formuła, którą rozpoczęliśmy ponad 10 lat temu chyba się już wyczerpała. Czas na zmiany dzięki którym spotkania będą bardziej urozmaicone, bardziej uporządkowane i przyjazne nowym osobom, które chcą wspólnie z nami bawić się w Star Wars ale nie tylko... :-)

Więcej informacji o "Nowej" Kantynie SWAT będziecie mogli przeczytać na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu facebook - https://www.facebook.com/Star-Wars-Artistic-Team-380737604584/

Przypomianym, że spotkania są bezpłatne i non profit oraz są realizowane charytatywnie przez członków SWAT oraz osoby, które nam bezinteresownie pomagają.
Wszelka pomoc jest zawsze mile widziana.

Spotkania służą edukacji poprzez zabawę, integracji dzieci i rodziców oraz pomagają w rozwoju różnych umiejętności u dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Do zobaczenia.
Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2019