LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Najnowsza 4 seria kart kolekcjonerskich w Kantynie SWAT!

Najnowsza 4 seria kart kolekcjonerskich w Kantynie SWAT!

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Podczas najbliższego spotkania w Kantynie SWAT każdy otrzyma losowe karty kolekcjonerskie Star Wars z najnowszej czwartej serii!

Jak już z pewnością zauważyliście dostępne są już najnowsze karty kolekcjonerskie Star Wars z serii czwartej, czyli Wojny Klonów.

240 kart do uzbierania z niezwykłymi postaciami z serialu animowanego Wojny klonów. Jeżeli chcecie dowiedzieć się co nowego w serii 4 przygotowała dla Was firma Topps to koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę z kartami kolekcjonerskimi, gdzie możecie pobrać bezpłatnie plansze do gry oraz instrukcje (uprzedzamy, że to duże rozmiary plików gotowych do wydrukowania :-)).

Jedną z pierwszych niespodzianek jakie przygotowaliśmy w tym roku, to z pewnością informacja o tym, że każdy kto przyjdzie do KANTYNY SWAT do końca 2013 roku otrzyma od nas za darmo opakowanie (3 szt. z instrukcją) kart kolekcjonerskich oraz będzie mógł wziąć udział w jednym z wielu turniejów jakie planujemy w bieżącym roku szkolnym (2013/2014) w KANTYNIE SWAT!

Osoby które mają karty z poprzedniej serii (3) zapraszamy do ich wymieniania z innymi osobami. Być może dzięki temu uda Wam się uzupełnić brakujące karty i zebrać wszystkie unikalne karty z poprzedniej serii. Oczywiście te osoby, które mają już karty z serii czwartej również zachęcamy do ich przyniesienia i pochwalenia się najnowszą serią na spotkaniach w KANTYNIE SWAT.

Więcej informacji o spotkaniach w KANTYNIE SWAT już niedługo na naszej stronie internetowej.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2013