LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Moc mu służy do obrony i do wiedzy pogłębiania, w tym kierunku Padawani obracają swe starania.

Moc mu służy do obrony i do wiedzy pogłębiania, w tym kierunku Padawani obracają swe starania.

Kierując się tym fragmentem przysięgi Jedi, młodzi Padawani należący do działającego od października Klubu SWAT, spotykali się w każdą ostatnią sobotę miesiąca i wykonywali najróżniejsze zadania.

Zdobywali wiedzę, poszerzali swoje umiejętności pretendując do zdobycia sprawności „Rycerza Jedi”. Na każdym tematycznym spotkaniu w ramach pierwszej sprawności, dzieci rozwiązywały zagadki Dextera, spotkały się z  mistrzem Plo Koonem oraz droidem R2-D2, pomagały Jar Jarowi – ćwicząc tym samym komunikację, wielokrotnie trenowały cierpliwość i powściągliwość w mocy, by na sam koniec wraz z mistrzem Obi-Wanem poznawać techniki walki mieczem świetlnym i ćwiczyć władanie bronią Jedi własnoręcznie wykonanym mieczami świetlnymi. Wszystkie te wysiłki zostały nagrodzone zdobyciem sprawności, czyli uroczystym wręczeniem pierwszego z orderów.

Gratulujemy wszystkim wytrwałym, silnym mocą Padawanom. Jednocześnie zapraszamy do zapisywania dzieci w dodatkowej rekrutacji do Klubu SWAT, która już trwa. Już od stycznia, tylko w Traffic Clubie przed spotkaniami Kantyny SWAT (ostatnia sobota miesiąca). 

Zapraszamy do Galerii (aktualizacja niebawem) i do zapoznania się z regulaminem i zasadami uczestnictwa w Klubie SWAT (zakładka KLUB SWAT).

Niech Moc będzie z Wami.

 

S.W.A.T. 2011