LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Listopadowo-grudniowe Spotkanie w Kantynie SWAT

Listopadowo-grudniowe Spotkanie w Kantynie SWAT


Już za tydzień kolejne spotkanie w Kantynie SWAT! Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy z Gwiezdnymi Wojnami wyjątkowo w innym terminie!

Tym razem termin musiał ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych. Nie spotykamy się w ostatni weekend listopada, lecz w pierwszy weekend grudnia i nie w sobotę, lecz w niedzielę 2 grudnia 2012. Tak więc listopad 2012 był pierwszym miesiącem w trakcie roku szkolnego, w którym, od początku istnienia naszej inicjatywy, nie było spotkania w "Kantynie".

Równocześnie na ten sam dzień przesunięte zostaje spotkanie Klubu SWAT. Musicie wykazać się cierpliwością Rycerza Jedi jeszcze przez kilka dni, jednak już dzisiaj zapraszamy członków do zapoznania się ze zaktualizowaną listą. :)

Przesunięcie spotkania nie skutkuje jednak mniejszym zaangażowaniem z naszej strony, czy też mniejszą liczbą atrakcji. Wręcz przeciwnie. Będzie ich więcej, a nawet będziemy mieć styczność z czymś zupełnie nowym. Będzie to turniej w grę Lego: Battle of Hoth. Organizowane przez nas rozgrywki nie zamkną się w jednym spotkaniu, lecz również podczas kolejnych zmagać się będą ze sobą następni uczestnicy aż wyłonimy prawdziwego mistrza taktyki bitewnej :) Zapraszamy

 

Oczywiście kontynujemy również konkurs wiedzy "Kolekcjonerzy", w którym czeka na Was 10 pytań, dwa kołą ratunkowe i niezwykłę nagrody. Podczas ostatnich zmagań udało się zmierzyć z 8, a nawet 10 pytaniem, lecz nagroda główna, czyli kolekcjonerski miecz świetlny Ultimate FX, nadal czeka na swojego właściciela.

Pozostałe, stałe trakcje w Kantynie SWAT to:

- Sektor Budowniczych – zabawy klockami LEGO i nie tylko,
- Sektor z zabawkami – wielkie statki kosmiczne do waszej dyspozycji
- Sektor gier – gry planszowe
- Sektor artystyczny – kredki, kolorowanki, wzory.
- Konkurs strojów dla dzieci i młodzieży

Spotkania służą edukacji poprzez zabawę, integracji dzieci i rodziców oraz pomagają w rozwoju różnych umiejętności u dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Zapraszamy 2 grudnia 2012 od godziny 12:00, na trzecie piętro Traffic Club, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012