LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Lista konstruktorów "bojowej stacji kosmicznej" została zamknięta. Cały czas czekamy na zgłoszenia do "Starmiliady"

Lista konstruktorów "bojowej stacji kosmicznej" została zamknięta. Cały czas czekamy na zgłoszenia do "Starmiliady"

Dziękujemy za zgłoszenia do budowy "stacji kosmicznej". Kolejny etap budowy nastąpi już 27 lutego na "roboczym spotkaniu S.W.A.T." w TRAFFIC CLUB. Cały czas czekamy na zgłoszenia od drużyn, które chcą wziąć udział w niezwykłym turnieju poświęconym "Gwiezdnym wojnom", czyli "Starmiliady".

Nasza lista została zamknięta, jednak chętni będą mogli uczestniczyć w budowie stacji kosmicznej z klocków LEGO zgłaszając się bezpośrednio na "roboczym spotkaniu S.W.A.T.". Niestety maksymalnie 7 osób może składać "stację kosmiczną".

Lista konstruktorów stacji kosmicznej:

Marcel i Stefan Stradowscy, Stanisław i Zosia Dusza, Able Wąsowski, Franek Zowczak, Michał Ribbegren. 

Natomiast cały czas czekamy na Wasze zgłoszenia do turnieju "Starmiliada". Jest to jedyny turniej w którym nie ma limitu wieku. Drużyna musi składać się z 5 osób. Oczywiście przewidujemy "kompletowanie" drużyn bezpośrednio na naszym spotkaniu. Zadania turniejowe, będą składały się z wielu kategorii, w tym pytania z wiedzy o świecie "Gwiezdnych wojen", naśladowanie dźwięków, rozpoznawanie scen z filmów na ekranie multimedialnym i wiele innych, które przyjdą nam do głowy :-).

Lista atrakcji jakie przygotowaliśmy dla Was znajduje się w tym miejscu

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2010