LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 27 lutego w godzinach 12:00-15:00 - "Gwiezdne wojny" w TRAFFIC CLUB, czyli „robocze spotkanie ze Star Wars Artistic Team"

27 lutego w godzinach 12:00-15:00 - "Gwiezdne wojny" w TRAFFIC CLUB, czyli „robocze spotkanie ze Star Wars Artistic Team"

Zapraszamy wszystkich dużych i małych na "robocze spotkanie ze S.W.A.T.", które odbędzie się w sobotę 27 lutego w godzinach 12:00-15:00 w warszawskim salonie TRAFFIC CLUB przy ul. Brackiej. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

 A oto co przygotowaliśmy dla Was na kolejne w tym roku "robocze spotkanie ze Star Wars Artistic Team".

1. Kontynuacja budowy bojowej stacji kosmicznej, która zbudowana jest z ponad 3800 klocków LEGO.
Chętni do budowy proszeni są o zgłaszanie się do nas na adres info@swat.org.pl z dopiskiem „budowa stacji kosmicznej”.
W pierwszej kolejności będą brane osoby, które zgłosiły się poprzez naszą stronę internetową oraz przyjdą punktualnie o godzinie 12:00 do TRAFFIC CLUB.
Maksymalna ilość osób, które wezmą udział w tym zadaniu to 6 z możliwością zmiany w trakcie spotkania.
Mamy już w planach budowę kolejnych modeli z "Gwiezdnych wojen" - więcej informacji na spotkaniu.

2. Turniej „Starmiliada”, czyli realizacja naszego nowego punktu programu, w którym zmierzą się dwie drużyny składające się z fanów „Gwiezdnych wojen”. Uczestnicy będą realizowali różne zadania oraz sprawdzimy ich wiedzę w zakresie wszystkich filmów z cyklu „Gwiezdne wojny” – włącznie z serialami animowanymi. Ich celem będzie zdobycie jak największej ilości punktów, dzięki którym przejdą do kolejnego etapu. Czekamy na zgłoszenia chętnych do udziału w turnieju.

Na poprzednim spotkaniu wygrała drużyna "SITH". Czy są chętni do zmierzenia się z nimi?

3. Konkurs strojów, czyli zapraszamy wszystkich do przyjścia ze swoimi strojami oraz zaprezentowanie ich nam. Dla najlepszych nagrody.

4. Star Wars Hydepark, czyli dyskusja o „Gwiezdnych wojnach” prowadzona przez Was i dla Was. Chcemy żebyście podzielili się z nami swoim hobby i pokazali skarby „Gwiezdno wojenne”, o których coś opowiecie. Czekamy na zgłoszenia od osób, które chcą się wcześniej przygotować i
potrzebują pomocy przy opowiedzeniu o swoim hobby (mamy rzutnik i nagłośnienie) – zgłoszenia prosimy wysyłać na adres info@swat.org.pl z
dopiskiem „Hydepark” – maksymalnie 10 min dla jednej osoby i nie dłużej niż do 15:00.

5. Kącik z robotami, a w nim m.in. astrodroid R2-D2, robo-pies oraz replika w skali 1:1 R2-D2. W ramach tego punktu przewidujemy naukę j. angielskiego.

6. Trening mocy dla padawanów z wykorzystaniem urządzenia „The Force Trainer”.

7. Ciekawostki o strojach z „Gwiezdnych wojen” oraz możliwość przymierzenia elementów zbroi szturmowca imperium.

8. Rysujemy postaci z „Gwiezdnych wojen” – uczymy się rysować postaci z „Gwiezdnych wojen” oraz wybranie najlepszych prac i wręczenie ich twórcom nagród.

9. Kącik z zabawkami z "Gwiezdnych wojen" - prosimy dzieci o zabranie figurek swoich ulubionych bohaterów, które będą mogły wykorzystać poczas zabawy wielkimi modelami statków kosmicznych (m.in. 60 cm Sokół Millenium oraz maszyny kroczące AT-TE).

To tylko wybrane atrakcje, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Jak zawsze podczas naszych spotkań możecie liczyć na niespodzianki.

Osoby, które chcą zaprezentować, podczas naszego spotkania,  pojedynki na miecze świetlne proszone są o zgłoszenie się do "punktu rekrutacyjnego".

Czekamy na wasze pomysły, które będziemy mogli zrealizować podczas naszych kolejnych spotkań, bo jak wiecie kolejne spotkanie odbędzie się już 27 marca.

Ważne - podczas "roboczych spotkań" zespół S.W.A.T. nie występuje w strojach. Jest to jedyne spotkanie kiedy jesteśmy w "cywilu".

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

 

 

S.W.A.T. 2010