LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Książki, magazyny, zastawy stołowe czyli nowości Star Wars w Polsce - luty-marzec 2015

Książki, magazyny, zastawy stołowe czyli nowości Star Wars w Polsce - luty-marzec 2015


Nowości w księgarni, nowości w kuchni, nowości na biwak i do szkoły, czyli co dla nas przygotowali wydawcy i producenci związani z marką Star Wars.

Na początek nowości z wydawnictwa AMEET, czyli Star Wars Rebelianci oraz LEGO Star Wars .

W lutym pojawiła się kolejna książka z serii  „Zadanie: naklejanie!”.  Tym razem ucieszą się mali wielbiciele serialu Star Wars Rebelianci.  Czeka na nich mnóstwo zadań i łamigłówek oraz megakolekcja fantastycznych naklejek.

W marcu do księgarń trafiła trzecia już książka z serii „LEGO® Star Wars”. Tym razem w rolach głównych Luke Skywalker, księżniczka Leia, Han Solo i inni dzielni Rebelianci. Książka oprócz nowych, pasjonujących opowiadań Ace’a Landersa zawiera mnóstwo interesujących ciekawostek ze świata Gwiezdnych wojen oraz quiz o Rebelii.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Wydawnictwa AMEET - http://www.ameet.pl/

------------------------------------------------------------------------------------------------

Do salonów prasowych zawędrował również drugi numer miesięcznika Star Wars Rebelianci, czyli kontynuacja przygód bohaterów serialu. Informacje o postaciach i statkach kosmicznych, plakaty, gadżety i nowy komiks to nieodzowne elementy tego niezwykłego magazynu dla fanów Star Wars Rebelianci.

Więcej informacji o magazynie oraz trwającym konkursie znajdziecie na stronie wydawnictwa EGMONT - http://www.egmont.pl

------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne nowości pochodzą od firmy DAJAR, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów m.in. do kuchni.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiosna powoli puka do naszych drzwi, czas przygotować akcesoria na biwak oraz wycieczki... nie tylko szkolne. Firma DERFORM przygotowała dla nas ciekawe propozycje.

Kolejne nowości już niedługo.

Przypominamy, że zdjęcia oraz informacje o zamieszczanych nowościach znajdziecie na naszej stronie w dziale "NOWOŚCI STAR WARS"

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!


 

S.W.A.T. 2015