LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Konkurs "Dzień z życia ulubionego bohatera " rozstrzygnięty

Konkurs "Dzień z życia ulubionego bohatera " rozstrzygnięty

Prace, które napłynęły na Nasz konkurs pozytywnie zaskoczyły nas pomysłowością i wyrównanym poziomem. Okazuje się, że miłośnicy Gwiezdnych wojen mają w sobie artystyczne dusze i doskonały zmysł obserwacji otaczającego ich świata. Potrafią wcielić się w różne postaci z sagi m.in. w Anakina Skywalkera, Mistrza Obi Wana, Kapitana Rexa, Dartha Maula, Księżniczkę Leię... skąd my to znamy :-)

Dziękujemy Wam za zaangażowanie i poświęcony czas na wymyślenie i napisanie konkursowych prac, to prawdziwe perełki sztuki małej literatury. Wiemy, że niejeden pisarz zaczynał tak swoją przygodę życia, pisząc opowiadania, czy książki własnego autorstwa do tzw. "szuflady", to z nich tworzył potem szkic do swoich pierwszych poważnych projektów.

Nagrody w konkursie ufundowały następujące firmy:

- PATIO, producent artykułów szkolnych ze świata Gwiezdnych wojen,

- HASBRO Polska, producent zabawek,

- LEM – Licomp Empik Multimedia, dystrybutor gier.

Zwycięzców wyłoniliśmy w ramach głosowania, a jego wyniki został ogłoszony w Kantynie SWAT (24.09.2011). Najlepsze trzy prace odczytaliśmy publicznie na Kantynie, a nagrodzono je gromkimi brawami.

Wspólnie wybraliśmy i nagrodziliśmy następujące prace:

Pierwszą nagrodę, czyli tornister STAR WARS i koszulkę LEGO STAR WARS III 

 - zdobył za "Pamiętnik Obi Wana" - autor, który podpisał się nickiem: cv4 (autora pracy powiadomimy mailem i uzgodnimy sposób odbioru nagrody)

Drugą nagrodę, czyli czołg armii republiki i koszulkę LEGO STAR WARS III

- zdobył za "Pamiętnik Kapitana Rexa" - autor, który podpisał się nickiem: Kapitan Rex (autora pracy powiadomimy mailem i uzgodnimy sposób odbioru nagrody)

Trzecią nagrodę, czyli mały plecak :-) wycieczkowy STAR WARS i koszulkę LEGO STAR WARS III

- zdobył za "Pamiętnik Dartha Maula" - autor, który podpisał się nickiem: gugu111 (autora pracy powiadomimy mailem i uzgodnimy sposób odbioru nagrody)

 Przyznaliśmy też dwie nagrody "wyróżnienia", za ciekawą formę i temat pracy, każdy z wyróżnionych otrzyma po koszulce LEGO STAR WARS III

- koszulkę za "Pamiętnik Mistrza Yody" - zdobył autor, który podpisał się nickiem: Wielki Miszcz (autora pracy powiadomimy mailem i uzgodnimy sposób odbioru nagrody)

- koszulkę za "Pamiętnik Księzniczki Lei" - zdobyła Katarzyna Bogiel (autorkę pracy powiadomimy mailem i uzgodnimy sposób odbioru nagrody)

Bardzo Wam DZIĘKUJEMY :-) za udział w konkursie, wspaniale napisane kartki z pamiętnika i gratulujemy wygranych nagród.

Przypominamy, że "Sposób odbioru nagród będzie uzgadniany bezpośrednio z zainteresowanymi. Niestety nie wysyłamy nagród pocztą. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy osoba zainteresowana pokryje koszty wysyłki"

Niedługo na naszej stronie pojawi się nowy konkurs internetowy, już teraz zapraszamy Was do udziału.

Czytajcie i śledźcie na bieżąco nasze newsy i aktualności, bo jak zwykle czekać będą na Was atrakcyjne nagrody.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

Uwaga: bardzo ważne dla uczestników konkursów internetowych

Prosimy abyście zwracali baczną uwagę na wysyłane do nas załączniki z wykonanymi przez siebie pracami,  zdjęcia na których są Wasze prace nie powinny być w większej rozdzielczości niż 600x800 DPI i najlepiej gdyby nie było ich więcej jak 3 sztuki. Zdarzało się juz bowiem tak, że pliki z pracami o większej rozdzielczości zostały odrzucane przez naszą skrzynkę.

 

S.W.A.T. 2011