LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 26 marca kolejne spotkanie w Kantynie S.W.A.T.

26 marca kolejne spotkanie w Kantynie S.W.A.T.

Podobnie jak poprzednio spotykamy się w sobotę 26 dnia miesiąca w godzinach 12:00-16:00 zapraszamy wszystkich na premierę LEGO Star Wars III: The Clone Wars i inne zabawy z Gwiezdnymi wojnami oraz nauką i techniką, czyli na trzecie już w tym roku spotkanie w Kantynie S.W.A.T. w warszawskim Traffic Club, przy ul. Brackiej 25.

LEGO Star Wars III: The Clone Wars ma swoją dokładną premierę 25 marca 2011, a już następnego dnia w Kantynie S.W.A.T. będziecie mieli okazję zagrać w tę długo wyczekiwaną i jak do tej pory najlepszą "klockową" adaptację świata Gwiezdnej Sagi.

Poza grą, oczywiście, czekają na Was Kolekcjonerzy, czyli 10 pytań, 2 koła raunkowe i cenne nagrody, a także rozwiązanie pierwszej części konkursu "Konstruktor z Odległej Galaktyki".

- Sektor astrodroidów- a w nim R2-D2 i LEGO Mindstorms 2.0.

- Sektor zabawek-czyli zabawa niezwykłymi modelami statków i pojazdów z Gwiezdnych Wojen.

- Sektor gier - gry planszowe i elektroniczne.

- Sektor artystyczny- kredki, sztalugi, kolorowanki, plastelina.

- Wystawa unikalnych zdjęć z filmów z cyklu Gwiezdne Wojny.

- Konkurs strojów dla dzieci i młodzieży.

- Sektor budowniczych – budowanie z klocków LEGO.

Uwaga, jak już informowaliśmy, w 2011 roku organizujemy po raz pierwszy „cało roczny" konkurs strojów. Zasady są proste: wystarczy raz wziąć udział w konkursie strojów w Kantynie S.W.A.T. lub „Celebration S.W.A.T. V” w roku 2011 i wysłać nam swoje zdjęcie w stroju z tego wydarzenia na skrzynkę kontaktową konkurs@swat.org.pl.

W wiadomości koniecznie należy napisać datę pierwszej prezentacji stroju w Kantynie S.W.A.T. Nagrody zostaną przyznane w trzech grupach wiekowych – do lat 7, do lat 14 i od lat 15. Nagrody zostaną ufundowane przez firmy HASBRO, LEGO oraz LICOMP. Wybranie zwycięzców odbędzie się podczas naszego ostatniego w tym roku spotkania w Kantynie S.W.A.T., czyli 17 grudnia. Zdjęcia uczestników konkursu będziemy zamieszczali raz w miesiącu na naszej stronie internetowej.

Godzinowy rozkład zajęć w Kantynie S.W.A.T.

12:00 – Rozpoczęcie

12:15 – informacje o Klubie S.W.A.T.

12:30 - Konstruktor z Odległej Galaktyki, część 1 - prezentacja przyniesionych przez Was prac i ogłoszenie wyników,

13:00 - Goście S.W.A.T.

13:30 – Premiera LEGO Star Wars III: The Clone Wars - prezentacja gry

14:00 – Kolekcjonerzy

15:00 – konkurs strojów dla dzieci i młodzieży oraz rozstrzygnięcie konkursu z sektora budowniczych. W zależności od ilości uczestników konkursu strojów zostanie dokonany podział na kategorie wiekowe – do lat 7, do lat 14 i powyżej 15 roku życia.

15:30 – rozstrzygnięcie konkursu rysunkowego z sektora artystycznego

15:45 - zapowiedź następnego spotkania w Kantynie.

Pamiętajcie, spotykamy się 26 marca w godzinach 12:00-16:00 na trzecim piętrze salonu prasowego Traffic Club, przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie.

Następne spotkanie już 30 kwietnia, rezerwujcie swój czas już dziś. Spotkanie w znacznej mierze będzie poświęcone strojom z odległej galaktyki.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2011