LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna SWAT w najbliższą sobotę 25 czerwca!

Kantyna SWAT w najbliższą sobotę 25 czerwca!

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie w Kantynie, tym razem z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji :).
Jak zwykle mamy dla Was szereg atrakcji nie z tej ziemi!

Celebration SWAT V już dawno za nami, więc wracamy do naszego podstawowego rozkładu godzinowego. Bawimy się od 12:00 do 16:00!

Pierwszą nowością na spotkaniu będzie wakacyjny konkurs SWAT, który ogłosimy na spotkaniu. Szczegóły pozostaną na razie tajemnicą.

Po drugie, w związu z ogromnym entuzjazmem, którym cieszył się zorganizowany ostatnio turniej walk na miecze świetlne na konsolii, postanowiliśmy zorganizować go powtórnie. Tym razem jednak zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie na adres email: info@swat.org.pl

W tytule maila proszę koniecznie wpisać "Turniej Pojedynków", a w treści imię, nazwisko oraz wiek uczestnika. Jedyne zasady, to umiejętność obsługi (prostej) konsoli oraz niepełnoletność. :) Na miejscu krótko przedstawimy regulamin turnieju oraz nagrody. Początek o godzinie 14:30.

Zgłaszajcie się szybko! Liczba miejsc jest ograniczona!

Po trzecie kontynuujemy nasz konkurs wiedzy o gwiezdnych wojnach z niezwykłymi nagrodami, czyli „Kolekcjonerzy”. Jeżeli chcecie powiększyć swoją kolekcję to nie ma do tego lepszej okazji niż udział w naszym konkursie.

Główną nagrodą jest kolekcjonerski miecz świetlny z serii FX Anakina Skywalkera. Kolekcjonerów zaczynamy o godzinie 13:00.

Po czwarte, ale nie ostatnie, musimy ogłosić, iż zakończenie roku szkolnego jest równoznaczne z zakończeniem naszych spotkań, a ściślej rzecz biorąc wakacyjną przerwą. Nie spotkamy się zatem ani w lipcu, ani w sierpniu, ale za to spotkanie we wrześniu rozpoczniemy zupełnie nowymi atrakcjami, które czekają na członków klubu SWAT, który według planu rozpocznie swoje funkcjonowanie właśnie we wrześniu. Klub SWAT to jedyny w swoim rodzaju "fanklub" Gwiezdnych Wojen dla dzieci. Swoje zainteresowania będziecie mogli łączyć w specjalniee przygotowywanym systemie zdobywania sprawności. Ich listę możecie znaleźć w TYM miejscu.

Jeżeli jeszcze nie wyraziłeś chęci bycia członkiem klubu, nadal możesz to zrobić podczas naszego spotkania.

Oczywiście 25 czerwca nie zabraknie stałych zabaw, a czekać na Was będą:
- Sektor Budowniczych – zabawy klockami LEGO i nie tylko,
- Sektor z zabawkami – wielkie statki kosmiczne do waszej dyspozycji
- Sektor gier – gry planszowe
- Sektor artystyczny – kredki, sztalugi, kolorowanki, plastelina…
- Konkursy strojów dla dzieci i młodzieży

Wszystkie nasze spotkania są bezpłatne i non profit oraz są realizowane charytatywnie przez członków S.W.A.T. oraz osoby, które nam bezinteresownie pomagają.
Wszelka pomoc mile widziana.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email: spotkanie@swat.org.pl

Podczas spotkań towarzyszy nam pierwsza w Polsce replika w skali 1:1 astrodroida R2-D2, która w całości została wykonana przez S.W.A.T.

Nie zabraknie na miejscu także gości z serialu Wojny Klonów. Przygotujcie się na spotkanie niespotkanych do tej pory osób! :)

Spotkania służą edukacji poprzez zabawę, integracji dzieci i rodziców oraz pomagają w rozwoju różnych umiejętności u dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.
Zapraszamy 25 czerwca w godzinach 12:00-16:00, na trzecie piętro Traffic Club, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2011