LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna SWAT - 5 kwietnia 2014

Kantyna SWAT - 5 kwietnia 2014


Zapraszamy na kolejne spotkanie dla młodych fanów Star Wars. Przed Wami ostatnie konkurencje Olimpiady Star Wars przed wielkim finałem, który odbędzie się podczas Światowego Dnia Star Wars za miesiąc.

Na drużyny biorącę udział w Olimpiadzie Star Wars czekają kolejne dwie konkurencje. Więcej informacji na naszym fanpage'u na Facebooku.

Kantyna S.W.A.T. to podróż do świata Gwiezdnych wojen dla każdego, kto choć na chwilkę z nim się zetknął. Każde spotkanie jest inne i wyjątkowe.

To jedyne miejsce na mapie Warszawy (Polski?), gdzie mali i duzi fani gwiezdnych wojen mogą wspólnie realizować swoje zainteresowania.

PROPONOWANE PUNKTY PROGRAMU I ATRAKCJE:
- sektor z zabawkami
- sektor z grami planszowymi
- sektor z grami elektronicznymi
- wypożyczalnia elementów strojów i zabawek - Star Wars
- klocki LEGO
- nowości ze świata Star Wars

- kącik plastyczny (rysowanie lub tworzenie z plasteliny),
- prezentacje strojów - czekamy na Wasze pomysły i wykonanie strojów bohaterów Star Wars,
- turniej Wiedzy np. KOLEKCJONERZY,
- turniej gier planszowych i karcianych - LEGO Bitwa o Hoth, Force Attax, X-wing
- turnieje w wybraną grę video (Star Wars: Empire at War, Lego Star Wars 3, Star Wars The Clone Wars: Lightsaber Duels, Star War
s: Rebel Strike).

Nagrody jak zawsze są fundowane przez firmy z którymi współpracujemy, czyli LEGO, HASBRO, EGMONT, TOPPS, CARTOON NETWORK, MICROSOFT, IMPERIAL CINEPIX, GALAPAGOS, Media Service Zawada oraz od stycznia Disney.

Konkursy i turnieje odbywają się do godziny 14:00 chyba, że ustalimy to inaczej :-).
Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, czyli sektora z zabawkami i klockami LEGO.

Jeżeli chcesz podzielić się swoją pasją z pozostałymi uczestnikami Kantyny SWAT, to koniecznie zgłoś się do nas i krótko napisz o czym chcesz opowiedzieć lub co zaprezentować (ciekawostki ze świata Star Wars, które są znane tylko Tobie lub niewielkiej grupie osób?).

Zgłoszenia z pomysłami do realizacji prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: kantyna@swat.org.pl w tytule prosim
y napisać – „pomysł do realizacji w kantynie”. Przypominamy, że swoje prezentacje i pomysły prezentujecie w godzinach 14:00-16:00 chyba, że ustalimy to inaczej :-).

Zapraszamy do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie - 5 minut drogi od stacji metra Plac Wilsona.
Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego znajduje się w Parku Żeromskiego do którego możecie się dostać, tak od strony Placu Wilsona jak i od ul. Czarneckiego.

Wstęp oraz wszystkie atrakcje są bezpłatne dla każdego!

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2014