LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna SWAT 28.01.2012.

Kantyna SWAT 28.01.2012.


W najbliższą sobotę odbędzie się kolejne spotkanie w Kantynie SWAT. Tym razem z uwagi na Wasze sugestie wprowadzamy kilka "zmian".

Spotykamy się oczywiście od godziny 12:00. Na początek krótki schemat spotkania, czyli nasze stałe atrakcje:

- Sektor Budowniczych – zabawy klockami LEGO i nie tylko,
- Sektor z zabawkami – wielkie statki kosmiczne do waszej dyspozycji
- Sektor gier – gry planszowe
- Sektor artystyczny – kredki, sztalugi, kolorowanki.
- Konkurs strojów dla dzieci i młodzieży

Co do zapowiedzianych "zmian", mamy dla Was dwie niespodzianki. Po pierwsze do kantyny wróci nieobecny od kilku spotkań astrodroid R2-D2. Na pewno opowie Wam kilka ciekawostek ze swoich wypraw. Przypominamy, że jest to pierwsza w Polsce replika w skali 1:1, która w całości została wykonana przez S.W.A.T.

Po drugie, w związu z ogromnym entuzjazmem, którym cieszył się rozpoczęty przed rokiem konkurs oraz Waszymi sugestiami, postanowiliśmy zorganizować go powtórnie. Mowa tu o konkursie wiedzy Kolekcjonerzy. Na miejscu krótko przedstawimy regulamin konkursu oraz nagrody. Początek o godzinie 13:30.

Po trzecie chcemy uchylić rąbka tajemnicy o zbliżającej się wilkimi krokami premierze Mrocznego Widma w 3D. Tak, S.W.A.T. będzie organizował premierę w Warszawskim Kinie, gdzie i kiedy? Dowiecie się w sobotę :)

Wszystkie nasze spotkania są bezpłatne i non profit oraz są realizowane charytatywnie przez członków S.W.A.T. oraz osoby, które nam bezinteresownie pomagają.
Wszelka pomoc mile widziana. 
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email: spotkanie@swat.org.pl

Spotkania służą edukacji poprzez zabawę, integracji dzieci i rodziców oraz pomagają w rozwoju różnych umiejętności u dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. 

Zapraszamy 28 stycznia w godzinach 12:00-16:00, na trzecie piętro Traffic Club, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012