LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna SWAT 24 IX 2011

Kantyna SWAT 24 IX 2011

Witamy wszystkich w nowym roku szkolnym i zapraszamy na pierwszą Kantynę SWAT! Możecie spodziewać się wielu ciekawych zmian.

Nowy rok szkolny trwa w najlepsze już prawie od miesiąca. Nadszedł więc czas by wrócić również i do Kantyny. Przygotowaliśmy w związku z tym dla Was zupełnie nowe atrakcje.

Po pierwsze nastąpi rozwiązanie konkursu wakacyjnego o którym możecie przeczytać w tym miejscu.

Naturalnie na miejscu uświadczycie również wszystkich naszych stałych atrakcji, czyli:

- sektor budowniczych

- sektor zabawek

- sektor plastyczny

- sektor gier

Poza tym powoli przygotowujcie się już na nową odsłonę konkursu wiedzy. Po Kolekcjonerach nadszedł czas na zupełnie nowe doznania. Co to będzie? Przekonacie się już niebawem.

Najważniejszym punktem spotkania będzie organizacja Cyklu Sprawności Gwiezdnowojennych w powstającym Klubie SWAT. Każdy kto przyjdzie na spotkanie będzie miał szansę się zapisać, a pierwsze spotkanie odbędzie się już w październiku. Dzięki Sprawnościom Klubu SWAT każdy będzie miał szansę na poszerzenie swoich zainsteresowań związanych z Sagą Gwiezdnych Wojen, a także wykazać się swoimi talentami oraz nauczyć nowych rzeczy. Liczba miejsc niestety jest ograniczona ze względu na przestrzeń, którą dysponujemy, a pierwszeństwo w zapisach mają osoby, które wpisywały się na listę chętnych podczas poprzedniego roku szkolnego - w czasie Kantyn do czerwca bieżącego roku.

Wrześniowa Kantyna będzie idealnym miejscem dla wszystkich waszych sugestii i pomysłów. Poza wspólną zabawą, spotkanie będzie miało charakter organizacyjny, a pełną parą ruszymy już w październiku. Nie myślcie jednak, że nie przygotowaliśmy w związku z tym dla Was żadnej niepspodzianki. Przekona się ten, kto przyjdzie :)

Zapraszamy w sobotę 24 września w godzinach 12:00-16:00, na trzecie piętro Traffic Club, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2011