LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna SWAT - 21 grudnia 2013 w Forcie Sokolnickiego

Kantyna SWAT - 21 grudnia 2013 w Forcie Sokolnickiego


UWAGA! Ponownie będziemy po przeciwnej stronie fortu! Szukajcie nas! Na pewno jesteśmy. :)

W najbliższą sobotę zapraszamy serdecznie wszystkich fanów Star Wars na kolejną Kantynę SWAT. Spotkanie rozpoczynamy tradycyjnie o godz. 12:00. Czy uda nam się zachować świąteczny nastrój? To już zależy tylko od Was i od naszych droidów :-).

Na początek chcielibyśmy przypomnieć wszystkim, że od września 2013 roku spotykamy się w nowym miejscu, czyli w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego. Podczas świątecznego spotkania będą nam towarzyszyły dwa droidy z Gwiezdnych wojen, czyli R2-D2 i R5-D4.

Poza tym czekają na Was nie tylko liczne atrakcje takie jak kącik artystyczny, sektor gier, sektor zabawek i wypożyczalnia akcesoriów, ale także wielki turniej wiedzy KOLEKCJONERZY, w którym do wygrania jest tradycyjnie już kolekcjonerski miecz świetlny Ultimate FX!

Zrobimy również podsumowanie mijającego roku oraz przegląd najnowszych informacji o Star Wars, w tym również o nowym serialu Star Wars Rebels.

Z okazji zbliżających się świąt z pewnością nie zabraknie prezentów :-).

Na koniec, dzięki uprzejmości Cartoon Network - odcinki z najnowszego piątego sezonu Wojen klonów. 

Plan spotkania:

12:00 – ZACZYNAMY ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE

12:00-12:30 – PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ DO KONKURSÓW I TURNIEJÓW

12:30-14:00 – TURNIEJE I KONKURSY

13:00-14:00 – KOLEKCJONERZY

14:00 – SWAT NEWS

14:45 – ŚWIĘTA I STAR WARS

15:00-16:00 – SEANS FILMOWY – WOJNY KLONÓW

16:00 – ZAKOŃCZENIE

Kantyna SWAT to jedyne takie miejsce w Warszawie i być może w Polsce, gdzie mali i duzi fani Star Wars mogą wspólnie spędzić czas w niezwykłej atmosferze, bawiąc się i zarazem ucząc nowych rzeczy, które mogą być przydatne w innych miejscach na naszej planecie .
Dodatkowo, oddajemy do Waszej dyspozycji przygotowane przez nas atrakcje i mamy nadzieję, że kolejne spotkania będą jeszcze ciekawsze dzięki Waszemu zaangażowaniu w tworzenie tego niezwykłego miejsca.

Do zobaczenia w sobotę 21 grudnia od godziny 12:00 w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego przy ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie.

Dla każdego kto nas odwiedzi, tradycyjnie do wyboru plakat z motywem Star Wars!

Wstęp wolny! Wszystkie atrakcje są bezpłatne!

Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2013