LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna SWAT - 12 września 2015

Kantyna SWAT - 12 września 2015


Wakacje już za nami, czas na rozpoczęcie nowego cyklu spotkań w Kantynie SWAT. Zapraszamy już w najbliższą sobotę 12 września do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego od godziny 12:00 do 16:00!

Kantyna SWAT to podróż do świata Gwiezdnych wojen dla każdego, kto choć na chwilkę z nim się zetknął. Każde spotkanie jest inne i wyjątkowe.

To jedyne miejsce na mapie Warszawy (Polski?), gdzie mali i duzi fani Gwiezdnych wojen mogą wspólnie realizować swoje zainteresowania.

PROPONOWANE PUNKTY PROGRAMU I ATRAKCJE:

- sektor z zabawkami,
- wypożyczalnia elementów strojów i zabawek - Star Wars,
- klocki LEGO,
- czytelnia,
- konkursy i turnieje,

Nowości ze świata Star Wars, czyli Disney Infinity 3.0 będzie do Waszej dyspozycji.

Jeżeli chcecie podzielić się swoją pasją z pozostałymi uczestnikami Kantyny SWAT, to koniecznie zgłoś się do nas i krótko napisz o czym chcesz opowiedzieć lub co zaprezentować (ciekawostki ze świata Star Wars, które są znane tylko Tobie lub niewielkiej grupie osób?).

Zapraszamy do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie - 5 minut drogi od stacji metra Plac Wilsona, w godzinach 12:00-16:00.

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego znajduje się w Parku Żeromskiego do którego możecie się dostać, tak od strony Placu Wilsona jak i od ul. Czarneckiego.

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2015