LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Kantyna SWAT - 1 marca 2014

Kantyna SWAT - 1 marca 2014


Na dobry koniec ferii zimowych zapraszamy na wspólną zabawę do Kantyny SWAT. Przed nami turnieje, konkursy oraz kontynuacja Olimpiady Star Wars.

Nową atrakcją na naszych spotkaniach jest rozwijający się prężnie turniej w grę PC Empire at War. Tym razem mamy przygotowane już aż 4 stanowiska, które czekają na kolejnych wybitnych strategów. :)

Na drużyny biorącę udział w Olimpiadzie Star Wars czekają dwie konkurencje. Więcej informacji na naszym fanpage'u na Facebooku.

Dla wszystkich nie biorących udzału w Olimpiadzie przygotowaliśmy tradycyjnie kącik artystyczny, sektor gier, sektor zabawek i wypożyczalnię akcesoriów, a także wielki turniej wiedzy KOLEKCJONERZY, w którym do wygrania jest tradycyjnie już kolekcjonerski miecz świetlny Ultimate FX!

Plan spotkania:

12:00 – ROZPOCZĘCIE SPOTKANIA

12:00-12:30 – PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ DO KONKURSÓW I TURNIEJÓW

12:30-14:30 – TURNIEJE I KONKURSY, OLIMPIADA STAR WARS

14:30-15:15 – KOLEKCJONERZY

15:15 – SWAT NEWS

15:30-16:00 – SEANS FILMOWY

16:00 – ZAKOŃCZENIE

 

Kantyna SWAT to jedyne takie miejsce w Warszawie i być może w Polsce, gdzie mali i duzi fani Star Wars mogą wspólnie spędzić czas w niezwykłej atmosferze, bawiąc się i zarazem ucząc nowych rzeczy, które mogą być przydatne w innych miejscach na naszej planecie .
Dodatkowo, oddajemy do Waszej dyspozycji przygotowane przez nas atrakcje i mamy nadzieję, że kolejne spotkania będą jeszcze ciekawsze dzięki Waszemu zaangażowaniu w tworzenie tego niezwykłego miejsca.

Do zobaczenia w sobotę 1 marca od godziny 12:00 w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego przy ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie.

Dla każdego kto nas odwiedzi, tradycyjnie do wyboru plakat z motywem Star Wars!

Wstęp wolny! Wszystkie atrakcje są bezpłatne!

Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2014