LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Już za tydzień 30 października odbędzie się jubileuszowe dziesiąte i zarazem ostatnie spotkanie pod nazwą „robocze spotkania S.W.A.T.” w Traffic Club

Już za tydzień 30 października odbędzie się jubileuszowe dziesiąte i zarazem ostatnie spotkanie pod nazwą „robocze spotkania S.W.A.T.” w Traffic Club

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nazwa ulegnie zmianie dzięki waszym pomysłom, które przesyłacie na konkurs z tym związany. Przypominamy, że zgłoszenia konkursowe przyjmujemy do poniedziałku 25 października.
Wracając do spotkania. Oto wybrane atrakcje jakie przygotowaliśmy na to niezwykłe spotkanie na którym będziecie mogli pograć m.in. w Star Wars The Force Unleashed 2 na konsolach Xbox 360 dzięki firmie Licomp i Microsoft oraz uczestniczyć w atrakcjach z okazji premiery pierwszego sezonu serialu animowanego Gwiezdne wojny: Wojny klonów, dzięki uprzejmości firmy Galapagos.

Premiera pierwszego sezonu serialu "Wojny klonów" już 26 października.

Premiera gry "Star Wars: The Force Unlkeashed 2" na komputery PC oraz konsole już 29 października

Oprócz premiery filmów i gry, przygotowaliśmy dla was cykliczne spotkania z ciekawymi osobami. W tym miesiącu będą to aktorzy oraz zespół realizujący polską wersję językową serialu "Wojny Klonów".
Na pierwsze spotkanie przybędą do nas:
- reżyser polskiej wersji, czyli Pani Miriam Aleksandrowicz wraz z gośćmi specjalnymi,
- łowca nagród - Cad Bane, czyli Pan Marek Barbasiewicz,
- mistrz Jedi - Obi-Wan Kenobi, czyli Pan Jarosław Domin,
- Padawanka Anakina Skywalkera - Ahsoka Tano, czyli Pani Agnieszka Kudelska.

Co miesiąc nowe ciekawe osoby, które opowiedzą o pracy nad trzecim sezonem wojen Klonów i nie tylko.

Wyjątkową atrakcją będzie nauka rysowania z Cadem Banem, czyli Pan Marek Barbasiewicz będzie uczył dzieci rysować wybrane postaci z gwiezdnych wojen.

Przygotowaliśmy również konkursy w których będzie można wygrać płyty DVD z odcinkami serialu „Wojny klonów” oraz grę "Star Wars The Force Unleashed 2".

Oczywiście nie rezygnujemy z naszych stałych punktów zabaw do których należą:
- Sektor Budowniczych – zabawy klockami LEGO i nie tylko - zgłoszenia do sektora budowniczych przyjmujemy pod adresem email: spotkanie@swat.org.pl
- Sektor z zabawkami – wielkie statki kosmiczne do waszej dyspozycji
- Sektor droidów – R2-D2 oraz inne roboty i droidy do nauki i zabawy
- Sektor gier – gry planszowe i … elektroniczne
- Sektor artystyczny – kredki, sztalugi, kolorowanki, plastelina…
- Wystawa zdjęć z filmów z cyklu Gwiezdne wojny
- Konkursy strojów dla dzieci i młodzieży
- Konkursy wiedzy oraz turnieje
- STARMILIADA, czyli turniej dla całych rodzin fanów Gwiezdnych wojen – zgłoszenia drużyn prosimy wysyłać na adres email: starmiliada@swat.org.pl
- TV S.W.A.T. - projekt TV S.W.A.T. - nasi redaktorzy prezentują nowości z Gwiezdnych wojen i nie tylko – w trakcie spotkania przygotowujemy materiał do programu, który w listopadzie zamieścimy na youtube.
- Wystawy prac naszych małych oraz dużych artystów.

Wszystkie nasze spotkania są bezpłatne i non profit oraz są realizowane charytatywnie przez członków S.W.A.T. oraz osoby, które nam bezinteresownie pomagają.
Wszelka pomoc mile widziana.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email: spotkanie@swat.org.pl

Podczas spotkań towarzyszy nam pierwsza w Polsce replika w skali 1:1 astrodroida R2-D2, która w całości została wykonana przez S.W.A.T..

Spotkania służą edukacji poprzez zabawę, integracji dzieci i rodziców oraz pomagają w rozwoju różnych umiejętności u dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.
Zapraszamy 30 października w godzinach 12:00-16:00, na trzecie piętro Traffic Club, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Do zobaczenia.
Niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2010