LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz zespół S.W.A.T.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz zespół S.W.A.T.

Już 10 stycznia odbędzie się XVIII Finał WOŚP w którym nie zabraknie zespołu S.W.A.T. oraz naszych współpracowników. Osoby w strojach z "Gwiezdnych wojen" będziecie mogli spotkać na Trakcie Królewskim w Warszawie, przed bramą Uniwerystetu Warszawskiego oraz w samym centrum.

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest poświęcony zbiórce pieniędzy dla dzieci z chorobami onkologicznymi. Jak wiecie zespół S.W.A.T. w głównej mierze wspiera swoją mocą Fundacje, które pomagają dzieciom oraz rodzicom właśnie z oddziałów onkologicznych, dlatego ta zbiórka jest dla nas wyjątkowa.

Liczymy na Waszą pomoc tak przy kwestowaniu jak i na duże datki, które trafią do naszych puszek i tym samym będziemy mogli poprawić nasz zeszłoroczny rekord, który wyniósł 7.100 PLN.

Zawsze liczymy na dobry gest i wrzucenie do naszych puszek nawet 1 grosika.

Pokażmy, że potrafimy nie tylko siedzieć w domu przed telewizorami, ale dać choć symboliczną pomoc tym najbardziej potrzebującym.

Wszelkie informacje o naszych przygotowaniach do Finału WOŚP będziemy zamieszczali na naszej stronie.

Chętnych do pomocy prosimy o wysłanie maila na adres wosp@swat.org.pl z informacją w jakich godzinach możecie nam towarzyszyć.

Dzieci prosimy o przyjście z mamą, tatą lub pełnoletnim opiekunem.

Do zobaczenia i Siema... znaczy Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2009