LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » GALAKTYCZNY DZIEŃ STAR WARS - 1 MAJA 2016

GALAKTYCZNY DZIEŃ STAR WARS - 1 MAJA 2016


W NIEDZIELĘ 1 MAJA 2016 ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA GALAKTYCZNY DZIEŃ STAR WARS.

Jak co roku, wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym Moc jest szczególnie silna na naszej planecie i Przebudza się ze zwielokrotnioną siłą w postaci Galaktycznego Dnia Star Wars - 1maja. Z tej właśnie okazji Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team po raz kolejny przygotowuje wielkie wydarzenie dla małych i dużych fanów Star Wars.

"Wydarzenie zorganizowane w zeszłym roku było wielkim sukcesem Stowarzyszenia, który jednak miał swoją ciemną stronę. Liczba odwiedzających przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów i niestety nie wszyscy oczekujący przez cały dzień w kolejce mogli wejść na teren SWAT Celebration IX ze względu na zasady bezpieczeństwa obowiązujące w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego."

W roku 2016 SWAT Celebration (już dziesiąte!) odbędzie się w tym samym miejscu co w roku ubiegłym, czyli w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego w Warszawie i ponownie obfitować będzie w liczne atrakcje dla fanów Star Wars w każdym wieku. Jednakże w tym roku plan zakłada, że atrakcje przygotowane przez członków SWAT oraz wolontariuszy będą dostępne także na zewnątrz obiektu.

Więcej informacji o przygotowywanych atrakcjach już niedługo na naszej stronie i FB.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2016