LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Czwarte urodziny S.W.A.T. - rozpoczynamy kolejny rozdział w naszej działalności

Czwarte urodziny S.W.A.T. - rozpoczynamy kolejny rozdział w naszej działalności

Dokładnie cztery lata temu zostało powołane do działania Stowarzyszenie S.W.A.T., czyli Star Wars Artistic Team. Z tej okazji chcemy wam przedstawić nasz najnowszy projekt, czyli "Klub S.W.A.T."

Dla przypomnienia, Stowarzyszenie S.W.A.T. powstało w celu propagowania pozytywnych wartości, pomocy dzieciom oraz promowania świata Gwiezdnych wojen.

Przez cztery lata wzięliśmy udział w ponad 130 akcjach charytatywnych oraz promujących Gwiezdne wojny w Polsce. Przez ten czas zobaczyliście i przeżyliście z nami wiele niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w pamięci. Pragniemy Wam bardzo podziękować za zaufanie jakim nas obdarzyliście oraz wszelką pomoc jaką od Was otrzymaliśmy. Robimy co w naszej mocy, żeby Was nie zawieść.

W podsumowaniu roku 2010 zamieścimy więcej informacji o naszej działalności.

Nie chcemy Was teraz "zanudzać" przeszłością ale chcemy Wam przedstawić nasz najnowszy pomysł, który obok S.W.A.T. TV będzie kolejnym krokiem w nową jakość dla wszystkich fanów Gwiezdnych wojen.

Klub S.W.A.T., bo o nim dziś piszemy, powstaje specjalnie na potrzeby dzieci oraz młodzieży, która tak licznie przychodzi na nasze co miesięczne spotkania do "Kantyny S.W.A.T." oraz wysyła prośby o przyjęcie do Stowarzyszenia S.W.A.T. na naszą skrzynkę kontaktową.

Z myślą o Was powstaje właśnie "Klub S.W.A.T."

Chcemy, aby "klub S.W.A.T." był pierwszym krokiem dla dzieci i młodzieży, która chce do nas dołączyć oraz wspólnie realizować cele Stowarzyszenia S.W.A.T. i rozwijać zainteresowania światem Gwiezdnych wojen. Specjalnie dla członków klubu szykujemy bardzo miłe niespodzianki. Działalność w klubie będzie skoncentrowana na poznawaniu i odkrywaniu różnych obszarów związanych z filmem, teatrem,  sztuką, nauką, techniką oraz tym wszystkim co będzie Wam pomocne w rozwijaniu niezwykłych umiejętności niezbędnych w otaczającym nas świiecie, nie tylko z odległej galaktyki ale i tym realnym.   

Więcej informacji o zasadach dołączenia do "klubu S.W.A.T." przedstawimy wam 29 stycznia podczas naszego pierwszego w tym roku, spotkania w kantynie S.W.A.T., na które was serdecznie zapraszamy do warszawskiego Traffic Club przy ul. Brackiej 25 w godzinach 12:00-16:00.

Przedsmak rzeczy jakie szykujemy dla członków klubu S.W.A.T. została umieszczona w zakładce "klub S.W.A.T." pod górnym obrazkiem. 

"Będzie to pamiętny rok. Powstanie klubu S.W.A.T. oraz spełnienie marzeń fanów" :-).

Oczywiście jak wszystkie nasze pomysły i ten jest realizowany charytatywnie.

Wszelkie pytania prosimy wysyłać na adres info@swat.org.pl .

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!    

 

S.W.A.T. 2011