LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » CELEBRATION SWAT IX - STAR WARS DAY - 2 MAJA 2015

CELEBRATION SWAT IX - STAR WARS DAY - 2 MAJA 2015


Stowarzyszenie SWAT ma przyjemność zaprosić wszystkich małych i dużych fanów Gwiezdnych wojen na niezwykłe wydarzenie, czyli Celebration SWAT IX. W tym roku Światowy Dzień Star Wars będziemy obchodzili w sobotę 2 maja.

„May the Forth be with You” 2015


Jak co roku, wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym Moc jest szczególnie silna na naszej planecie i Przebudza się ze zwielokrotnioną siłą w postaci Międzynarodowego Dnia Star Wars - 2 maja. Z tej właśnie okazji Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team po raz kolejny przygotowuje wielkie wydarzenie dla małych i dużych fanów Star Wars.

Wydarzenie zorganizowane w zeszłym roku było wielkim sukcesem Stowarzyszenia, który jednak miał swoją ciemną stronę. Liczba odwiedzających przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów i niestety nie wszyscy oczekujący przez cały dzień w kolejce mogli wejść na teren SWAT Celebration VIII ze względu na zasady bezpieczeństwa obowiązujące w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego.

W roku 2015 SWAT Celebration (już dziewiąte!) odbędzie się w tym samym miejscu co w roku ubiegłym, czyli w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego w Warszawie i ponownie obfitować będzie w liczne atrakcje dla fanów Star Wars w każdym wieku. Jednakże w tym roku plan zakłada, że Fort zupełnie pęknie w szwach i atrakcje przygotowane przez członków SWAT oraz wolontariuszy będą dostępne także na zewnątrz obiektu.

Nie możecie doczekać się grudniowej premiery filmu Gwiezdne wojny Część VII: Przebudzenie Mocy? Już teraz rezerwujcie sobie czas na niepowtarzalne spotkanie z postaciami z Gwiezdnych wojen z okazji Międzynarodowego Dnia Star Wars! Przybądźcie i przekonajcie się, że Moc w tym roku przebudzi się znacznie wcześniej.

Niech Maj będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2015