LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Budowa drugiej “Gwiazdy Śmierci” oraz najbliższe plany

Budowa drugiej “Gwiazdy Śmierci” oraz najbliższe plany

Po pewnym okresie stagnacji, która ogarnęła zespół oraz stronę internetową S.W.A.T. nadszedł czas na zastrzyk energii. Tak, jak stacja kosmiczna Imperium Galaktycznego, tak i nasza strona ulegnie niedługo zniszczeniu, zaś na jej miejsce już powstaje druga.

Nowa strona odświeży wygląd oraz funkcjonalność, gdyż planujemy coś specjalnego dla zgłaszających się do nas młodych członków, a mianowicie system członkostwa online. Obszerny, interaktywny dział na nowej stronie, którego robocza nazwa brzmi “Port Kosmiczny”, będzie przeznaczony wyłącznie dla młodych fanów Gwiezdnych wojen, którzy wyrażą (bądź wyrazili już) chęć członkostwa. Wszystko to i jeszcze więcej dzięki firmie HANZA.

Niedługo zaprezentujemy Wam także zapowiedź wielkiej akcji, która odbędzie się już 31 V 09 na Polach Mokotowskich w Warszawie w ramach obchodów 30-to lecia Gwiezdnych wojen w Polsce oraz z okazji dnia dziecka.

Przewidujemy, że nowa strona ruszy już pod koniec maja. Niedługo kolejna garść informacji o akcjach S.W.A.T. Będzie to dla nas miesiąc pełen wrażeń.

Zapraszamy do odwiedzin naszej obecnej strony. Jej dni są policzone…

Niech moc będzie z Wami.

 

S.W.A.T. 2009