LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Aktualizacja planów S.W.A.T. - Star Wars Artistic Team od czerwca do grudnia 2010

Aktualizacja planów S.W.A.T. - Star Wars Artistic Team od czerwca do grudnia 2010

Pierwsza połowa roku zbliża się do końca, czas, więc na przedstawienie planów na kolejne 6 miesięcy.
Oto, co zespół S.W.A.T. przygotowuje na drugą połowę bieżącego roku. Oczywiście wszystko jest naszym planem do realizacji i dążymy do tego, żebyśmy ten plan zrealizowali w 100 procentach.

Jeszcze w czerwcu spotkamy się na „roboczym spotkaniu S.W.A.T.” w TRAFFIC CLUB oraz na pikniku charytatywnym z Fundacją Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową w Kołbieli.

W tak zwanym „między czasie” planujemy również rozpoczęcie zdjęć do fan filmu, który będzie inspirowany najlepszym scenariuszem z naszego konkursu na „scenariusz” filmu z postaciami z „Gwiezdnych wojen”.

Lipiec będzie jednym z najbardziej aktywnym miesięcy w naszej działalności. Oto, co zaplanowaliśmy.

Zaczynamy od „rozpoczęcia lata w mieście” na Agrykoli, kolejne spotkanie to Onko-olimpiada, czyli wielka impreza charytatywna zorganizowana dla dzieci z oddziałów onkologicznych z całej europy, na warszawskim AWF przez Fundację Spełnionych Marzeń, dalej lecimy w odległe części Polski do dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka na koloniach z Fundacją Nasze Dzieci. Spotkacie nas również na jednym z obozów z Poznańską sekcją Taekwon-do oraz w Kutnie na „Małej lidze Baseball”. Mamy również plany na niezwykłą wycieczkę po Warszawie i Spotkanie w TRAFFIC CLUB.

Sierpień to miesiąc spokojniejszy, ale nie dla wszystkich. Reprezentacja S.W.A.T. wyrusza na podbój Orlando w Stanach Zjednoczonych, gdzie odbędzie prawdziwe święto dla fanów Gwiezdnych wojen, czyli Star Wars Celebration V. Jeżeli planujecie wyjazd na Star Wars Celebration V, prosimy o kontakt, a być może współnie spędzimy ten czas.

Zespół S.W.A.T. oczywiście i tym razem będzie pomagał podczas przygotowań oraz przy obsłudze całej imprezy. W jednym z sektorów będzie można obejrzeć nasze produkcje filmowe.

Relację z poprzedniej edycji, czyli Star Wars Celebration IV możecie obejrzeć w tym miejscu.

Zaraz po powrocie zapraszamy na „zakończenie lata w mieście”, które odbędzie się również na Agrykoli. Na zakończenie miesiąca sierpnia zapraszamy na „robocze spotkanie S.W.A.T.” w TRAFFIC CLUB, podczas którego podzielimy się z wami naszymi przygodami ze Star Wars Celebration V.

Jesień stoi pod znakiem gier na konsole oraz premiery pierwszego sezonu serialu „Wojny klonów” na DVD i Bluray.

We wrześniu na zaproszenie Stowarzyszenia Oliwskie Słoneczko wyjeżdżamy do Kościerzyny. Stowarzyszenie podobno przygotowało dla nas jakąś niespodziankę.

Spotkamy się również na „roboczym spotkaniu S.W.A.T.” w TRAFFIC CLUB i opowiemy wam o tajemniczej niespodziance oraz rozpoczniemy kolejną edycję „STARMILIADY”, czyli turnieju dla całych rodzin fanów „Gwiezdnych wojen”.

Październik stoi pod znakiem akcji w szpitalach, czyli Centrum Zdrowia Dziecka i Szpital Dziecięcy w Warszawie. Nie zabraknie „roboczego spotkania S.W.A.T.” w TRAFFIC CLUB.

Listopad to święto dla fanów gier na konsole i premier tytułów prosto z „Gwiezdnych wojen”. Z tej okazji przygotowujemy dla Was niespodzianki oraz być może „Celebration S.W.A.T. IV i pół” :-). Spotkamy się również na „roboczym spotkaniu S.W.A.T.” w TRAFFIC CLUB.

Grudzień to czas szczególny dla wszystkich, czyli święta i rozdawanie prezentów.

Z tej okazji przygotowujemy liczne akcje w całej Polsce, podczas których będziecie mogli poznać nasz zespół oraz przeżyć przygodę z „Gwiezdnymi wojnami”. W grudniu odwiedzimy również, jak co roku, dzieci w szpitalach. Jak wystarczy nam czasu odbędzie się „świąteczne robocze spotkanie S.W.A.T.” w TRAFFIC CLUB.

Szczegóły dotyczące poszczególnych spotkań oraz imprez będą zamieszczane na naszej stronie internetowej z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Zaplanujcie czas tak żebyście mogli uczestniczyć w naszych spotkaniach, na które was serdecznie zapraszamy.

Pamiętajcie, że wszystkie akcje organizowane przez S.W.A.T. są bezpłatne.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010