LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Akademia Mocy jutro w Teleranku o 9:15 w TVP 1 i coś więcej

Akademia Mocy jutro w Teleranku o 9:15 w TVP 1 i coś więcej

Zapraszamy do obejrzenia w niedzielę 13 grudnia ostatniego w tym roku odcinka Telerankowej "Akademii Mocy". Podobno jest przygotowanych dużo nagród związanych z "Gwiezdnymi wojnami", które będziecie mogli wygrać w konkursach.

"Akademie Mocy" to autorski pomysł redakcji Teleranka oraz Star Wars Artistic Team.

Uczestniczenie w produkcji całego cyklu programów i felietonów o tematyce gwiezdno-wojennej było dla nasz wielkim osiągnięciem oraz bardzo ciężką pracą. Pokazaliśmy, że wystarczy "chcieć" i można osiągnąć wszystko co się zaplanuje oraz, że marzenia się spełniają.

Powód naszego uczestnictwa w produkcji "Akademii Mocy" był tylko jeden, uczczenie 30 lecia premiery „Gwiezdnych wojen” w Polsce oraz pokazania w jak "prosty" sposób możemy wspólnie bawić się oraz nieść pomoc innym. To nie koniec naszej przygody z telewizją :-).

Star Wars Artistic Team, czyli S.W.A.T. wspólnie z naszymi Współpracownikami uczcił 30 lecie "Gwiezdnych wojen" na wiele różnych sposobów, o których będziecie mogli przeczytać, na początku 2010 roku, w przygotowywanym podsumowaniu naszej działalności w wyjątkowym 2009 roku.

Jako ciekawostkę możemy podać, że w 2009 roku uczestniczyliśmy oraz współorganizowaliśmy ponad 40! akcji charytatywnych i promujących "Gwiezdne wojny" w Polsce.

I co najważniejsze wszystkie nasze akcje były i będą bezpłatne oraz robimy je i uczestniczymy w nich charytatywnie.

Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2009