LOKALIZACJA » Strona główna » KONKURSY I TURNIEJE » KONKURSY » 5 Lat ze S.W.A.T. - zadanie numer 2

5 Lat ze S.W.A.T. - zadanie numer 2

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do zadania numer 2!

Poprzednie zadanie sprawiło wam naprawdę bardzo dużo problemów, choć myśleliśmy, że jest proste. Tym razem zadanie dedykowane fanom serialu Wojny Klonów.

W roku 2008 odbyła się premiera filmu Gwiezdne wojny: Wojny klonów. Rozpoczęła ona erę serialu animowanego z postaciami 3D.

Wasze zadanie składa się ponownie z dwóch części.

  1. Prosimy o własnoręczne narysowanie dowolnej postaci, która nie jest postacią pierwszoplanową w filmie lub serialu Gwiezdne wojny: Wojny klonów. Prace należy  PODPISAĆ i przesłać do nas tylko jej skan lub zdjęcie na podany niżej adres email – do uzyskania 5 punktów.
  2. Prosimy o podanie 5 informacji  dotyczących postaci narysowanej przez Was. Należy podać minimum jej nazwę (imię, nazwisko lub oznaczenie cyfrowe w przypadku droidów), z jakiej planety pochodzi, jakiej jest rasy (nie dotyczy droidów), w którym odcinku wojen klonów pojawia się po raz pierwszy i jej ulubiona potrawa (tu macie prawdziwą dowolność) – do uzyskania 5 punktów.

Odpowiedzi należy wysyłać w następującej formie.

Imię i nazwisko + opcja - pseudonim – prosimy wpisać prawdziwe dane, jeżeli chcecie, żebyśmy umieścili na opublikowanej liście uczestników konkursu tylko wasz pseudonim, bez publikowania imienia i nazwiska do ogólnej wiedzy, prosimy wyraźnie zaznaczyć ten fakt w przesłanym zgłoszeniu konkursowym.

Miejscowość – prosimy podać prawdziwe dane.

Odpowiedź 1. – Obrazek postaci wykonany techniką dowolną, nie przyjmujemy kolorowanek i kalkomanii, musi to być wasza samodzielna praca. Przedstawiona postać, musi być postacią drugoplanową (nie może to być Anakin, Obi Wan, R2-D2, C3PO, Yoda, Ahsoka itd., którzy są postaciami głównymi w serialu).

Rysunek powinien być w postaci pliku graficznego JPG (rozdzielczość min. 1024x768 pikseli, 80% jakości jpg). Wielkość pliku z rysunkiem nie może przekraczać 1MB (jeden megabajt). Prosimy o nie przesyłanie obrazków na nasz adres pocztowy. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy tylko za pośrednictwem Internetu.

Odpowiedź 2. – 1. Nazwa Postaci - …odpowiedź. 2. Planeta z której pochodzi - … odpowiedź. 3. Rasa postaci (nie dotyczy droidów) - …odpowiedź. 4. Odcinek Wojen klonów - …odpowiedź. 5. Ulubiona potrawa postaci - …odpowiedź.

Informacje o narysowanej postaci muszą pochodzić z oficjalnych źródeł. Dowolność dopuszczamy tylko w ostatnim obszarze, czyli ulubionej potrawie.

W możliwości zdobycia nagrody tygodnia wezmą udział tylko kompletne odpowiedzi zawierające wszystkie elementy opisane powyżej.

Rysunek postaci wraz z opisem prosimy wysłać na adres poczty elektronicznej konkurs@swat.org.pl. Przypominamy, że wielkość załącznika nie może przekraczać 1 MB (1 megabajta).

Termin przysyłania zrealizowanych zadań upływa 18 stycznia o godzinie 23:59.

Nagrodami w tym tygodniu są do wyboru:

Miecz świetlny Dartha Vadera z serii ultimate FX

 

Zestaw klocków LEGO Star Wars 8014,

Statek kosmiczny – myśliwiec Anakina Skywalkera,

 

Pojazd – czołg droidów ATT,

Dwa zestawy mini figurek Star Wars (2x4 figurki),

Dwa breloczki Lego Star Wars (szturmowiec albo Darth Vader)

Nagrody tygodnia ufundowały firmy Hasbro Polska i Lego Polska.

Kolejne zadanie już za tydzień!

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012