LOKALIZACJA » Strona główna » KONKURSY I TURNIEJE » KONKURSY » 5 Lat ze S.W.A.T. - zadanie numer 1

5 Lat ze S.W.A.T. - zadanie numer 1

Zadanie zakończone.

W roku 2007, S.W.A.T. współorganizował kilka imprez tematycznie związanych z Gwiezdnymi wojnami. Jako jedni z niewielu w Polsce w prawdziwie wyjątkowy sposób uczciliśmy 30 lecie Star Wars na świecie. Wasze zadanie składa się z dwóch części i dotyczy wydarzeń z roku 2007.

  1. Prosimy podać pełną nazwę filmu (polską lub angielska), którego 30 rocznicę obchodziliśmy w 2007 roku oraz miejsce (adres oraz nazwę miejsca) dwóch akcji S.W.A.T., które zostały dedykowane i przeprowadzone z okazji 30 lecia Star Wars na świecie – do uzyskania maksymalnie 4 punkty.
  2. Prosimy o wymienienie minimum 4 organizacji / stowarzyszeń fanów Gwiezdnych wojen (istniejących w 2007 roku – niestety część z nich już nie istnieje), które pomagały S.W.A.T. w realizacji jednej z dwóch akcji wspomnianych w punkcie 1. Dodajmy, że bez pomocy tych organizacji imprezy mogłyby nie dojść do skutku - do uzyskania maksymalnie 6 punktów.

Odpowiedzi należy wysyłać w następującej formie.

Imię i nazwisko + opcja - pseudonim – prosimy wpisać prawdziwe dane, jeżeli chcecie, żebyśmy umieścili na opublikowanej liście uczestników konkursu tylko wasz pseudonim, bez publikowania imienia i nazwiska do ogólnej wiedzy, prosimy wyraźnie zaznaczyć ten fakt w przesłanym zgłoszeniu konkursowym.

Miejscowość – prosimy podać prawdziwe dane.

Odpowiedź 1. – Pełna nazwa filmu ….., adres miejsca imprezy (wystarczy miasto), nazwa miejsca (pełna nazwa oraz jeden z obszarów prowadzonej działalności).

Odpowiedź 2. – Nazwa organizacji/ stowarzyszenia, miejscowość, kraj pochodzenia – dotyczy organizacji zagranicznych.    

Na wasze odpowiedzi czekamy do 11 stycznia 2012 do godziny 23:59.

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres poczty elektronicznej – konkurs@swat.org.pl w tytule prosimy wpisać „5 lat ze SWAT”.

Za udzielenie wyczerpujących odpowiedzi można otrzymać maksymalnie 10 punktów, które zwiększą waszą szansę na nagrodę główną.

Nagrodami w pierwszym tygodniu są do wyboru:

Kod do pełnej wersji gry mmo na komputer PC wraz z 30 dniową subskrypcją – Star Wars The Old Republic – gra od 16 lat.

Gra na komputery PC – Knights of The Old Republic część I albo II – gra od 12 lat.

Gra na komputery PC – The Force Unleashed część I albo II – gra od 16 lat.

Jedna z trzech koszulek z motywami Star Wars rozmiar dla dorosłych „L”.

Nagrody tygodnia ufundowały firmy: Electronic Arts Polska oraz LICOMP EMPIK MULTIMEDIA.

Ważne:

Jedna osoba to jedno zgłoszenie w konkursie. Ocenie podlega tylko pierwsza przesłana do nas odpowiedź / zgłoszenie. Zgłoszenia nie zawierające pełnych danych, czyli imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania (nazwy miasta, miejscowości, lub wsi) nie będą brane pod uwagę podczas oceny.

Jeżeli chcecie, żebyśmy umieścili na opublikowanej liście uczestników konkursu tylko wasz pseudonim, bez publikowania imienia i nazwiska do ogólnej wiedzy, prosimy wyraźnie ten fakt zaznaczyć w przesłanym zgłoszeniu konkursowym.

Biorąc udział w konkursie oraz przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia czynności związanych z realizacją procedury konkursowej.

Zgłoszenia zawierające dane niepełne lub nieprawdziwe będą usuwane natychmiast po stwierdzeniu tego faktu.

Jeżeli nie wyrażasz zgody do przetwarzania swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia konkursu, prosimy o nie wysyłanie swojego zgłoszenia.

Sposób odbioru nagród będzie uzgadniany bezpośrednio z zainteresowanymi. Niestety nie wysyłamy nagród pocztą. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy osoba zainteresowana pokryje koszty wysyłki.

Powodzenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012