LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 4 października spotkanie w Kantynie SWAT

4 października spotkanie w Kantynie SWAT


Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę 4 października w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego na Warszawskim Żoliborzu w godzinach 12:00-15:00.

Kantyna S.W.A.T. to podróż do świata Gwiezdnych wojen dla każdego, kto choć na chwilkę z nim się zetknął. Każde spotkanie jest inne i wyjątkowe.
To jedyne miejsce na mapie Warszawy (Polski?), gdzie mali i duzi fani gwiezdnych wojen mogą wspólnie realizować swoje zainteresowania.
NOWA FORMUŁA SPOTKAŃ W 2014 I 2015 ROKU!

PROPONOWANE PUNKTY PROGRAMU I ATRAKCJE:

- ZABAWKI,

- GRY PLANSZOWE,

- WYPOŻYCZALNIA HEŁMÓW, BLASTERÓW, MIECZY ŚWIETLNYCH - tylko pod opieką osób dorosłych,

- KLOCKI LEGO,

- NOWOŚCI ZE ŚWIATA STAR WARS I STAR WARS REBELIANCI,

- TURNIEJE i KONKURSY,

 
Czekamy również na Wasze pomysły, czyli rzeczy które chcielibyście zrobić w Kantynie z innymi uczestnikami np. zaprezentować nową grę, strój, opowiedzieć historię lub podzieli wrażeniami np. z kosmicznych wakacji.  Zgłoszenia z pomysłami do realizacji prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: kantyna@swat.org.pl w tytule prosimy napisać – „pomysł do realizacji w kantynie”. Przypominamy, że swoje prezentacje i pomysły prezentujecie w godzinach 14:00-16:00 chyba, że ustalimy to inaczej :-).
Z przykrością informujemy, że na spotkaniu nie będzie R2-D2. Obecnie przechodzi przegląd techniczny, tak aby był gotowy na listopadowe spotkanie.
Zapraszamy do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie - 5 minut drogi od stacji metra Plac Wilsona.
Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego znajduje się w Parku Żeromskiego do którego możecie się dostać, tak od strony Placu Wilsona jak i od ul. Czarneckiego.

Wstęp oraz wszystkie atrakcje są bezpłatne dla każdego!
Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2014