LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 4 maja "May Fourth" na Brackiej - zdjęcia i podsumowanie

4 maja "May Fourth" na Brackiej - zdjęcia i podsumowanie

Nadszedł czan na odrobinę refleksji i zastanowienia nad tym co wydarzyło się 7 dni temu, podczas Celeberation SWAT VII w międzynarodowym dniu Gwiezdnych Wojen.

Według wcześniejszych zapowiedzi podczas "May Fouth" rozstrzygnęliśmy prowadzone od pół roku rozgrywki w grę Lego: Bitwa o Hoth. Nasz zwycięzca miał możłiwość wybrania nagrody, a wybór padł na statek kosmiczny Jedi Lego 7931. Gratulujemy!

Niespodzienką dnia był mroczny Darth Maul, któy nie tylko zaprezentował nam swoje umiejetności walki, ale również poprowadził prezentację strojów dla wszystkich gości Celebration SWAT VII.

Osobą (?), której radość z Waszego przyjśca była największa był bez wątpienia nasz R2-D2, który tego dnia obchodził swoje urodziny. Dziękujemy za pamięć i liczne prezenty, które własnoręcznie stworzyliście.

W sumie przeprowadzone zostały trzy Szkolenia Padawanów, obejrzeliśmy trzy odcinki Wojen Klonów, w tym jeden z dubbingiem na żywo, a także trzy osoby dostały się do głównego etapu turnieju wiedzy Kolekcjonerzy, w którym raz dotarliśmy nawet do 9. pytania!. Były to również trzecie urodziny naszego R2-D2, tak więc dzień upłynął nam w ostatecznym rozrachunku pod znakiem trójki (3). :)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami zdjęciowymi, które chociaz na chwilę przywołają wspomniania z dnia "May Fourth", pod którego znakiem zorganizowaliśmy w tym roku Celebration SWAT VII. Zapraszamy do naszej galerii!

Do zobaczenia i niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2013