LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 4 maja "May Fourth" na Brackiej - podziękowania

4 maja "May Fourth" na Brackiej - podziękowania

Dziękujemy wszystkim za udział w corocznej imprezie z cyklu Celebration SWAT. Dzięki Waszej obecności dzień "May Fourth" był w tym roku dla nas niezwykle ważny.

W związku z długim weekendem majowym spodziewaliśmy się skromnej imprezy oraz niewielkiej liczyby gości, jednak bardzo miło nas zaskoczyliście i nie dość że pokazaliśmy wszystkie atrakcje, które mieliśmy przygotowane na ten dzień, to w odpowiedzi na Wasze oczekiwania zorganizowaliśmy dodatkowe Szkolenie Padawanów na sam koniec imprezy.

Głównym punkem programu byli oczywiście nasi goście (kolejność alfabetyczna), czyli Pani Miriam Aleksandrowicz (reżyseria), Pan Paweł Ciołkosz (Darth Maul) i Pan Jarosław Domin (Obi-Wan Kenobi). Oczywiście na miejsce na podium zasługują także Szkolenia Padawanów oraz projekcja dwóch odcinków Wojen Klonów w towarzystwie naszych gości, którzy zorganizowali dla Was krótki konkurs dotyczący pierwszego zaprezentowanego odcinka.

Wielu z Was udało się zdobyć cenne i atrakcyjne nagrody, lecz na pewno wszyscy zachowają w pamięci miłe wspomnienia z tego dnia. To one są najcenniejszym skarbem, który my od Was otrzymaliśmy.

W najbliższych dniach zaktualizujemy naszą galerię, dzięki czemu te piękne wspomnienia dłużej zachowają świeżość i wyrazistość zarówno w Waszej jak i naszej pamięci.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy nas odwiedzili, lecz szczególne podziękowania kierujemy do firm, bez których zorganizowanie obchodów światowego dnia Gwiezdnych Wojen w Polsce byłoby znacznie trudniejsze, czyli:

Buddabag,

Cartoon Network,

Hasbro,

Lego Polska,

Media Service Zawada,

Microsoft,

Traffic Club.

Dziękujemy i niech moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2013