LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 30 czerwca Kantyna SWAT – zmiany i nowości

30 czerwca Kantyna SWAT – zmiany i nowości


30 czerwca odbędzie się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w Kantynie SWAT. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnie spotkania były mało „twórcze”, postanowiliśmy to zmienić, czego testem będzie najbliższe spotkanie. Każde spotkanie będzie wyjątkowe i niepowtarzalne.
Oto co na Was czeka podczas kolejnych spotkań w Kantynie SWAT.

Do tej pory panowała zasada, że Kantyna SWAT to jedyne miejsce, gdzie nie jesteśmy w strojach… i tu nadeszła zmiana. Od czerwcowej Kantyny będą nas odwiedzały postacie z Gwiezdnych wojen i to właśnie im będzie poświęcona pierwsza część spotkania.

Kolejną nowością są konkursy i turnieje, które to Wy będziecie wybierali i tylko od Was będzie zależało jaki konkurs odbędzie się w Kantynie. Podczas jednego spotkania mogą odbyć się maksymalnie dwa konkursy lub turnieje wybrane z poniższej listy:

- Konkurs plastyczny (rysowanie lub tworzenie z plasteliny),

- Konkurs strojów (czekamy na propozycje poprowadzenia tego konkursu),

- Turniej Wiedzy,

- Turniej w wybraną grę video (Lego Star Wars 3, Star Wars The Clone Wars: Lightsaber Duels, Star Wars: Rebel Strike, Kinect Star Wars).

Jednak najważniejszą zmianą jest podzielenie spotkania na dwie części.

Część pierwsza jest w 100% organizowana i prowadzona przez Nas.

Cześć druga jest w 100% prowadzona przez osoby, które wcześniej zgłoszą się do nas i przedstawią co chcą zaprezentować, o czym opowiedzieć lub poprowadzić zabawę dla uczestników Kantyny. Jedynym ograniczeniem jest konieczność zgłoszenia na minimum tydzień przed Kantyną swojego pomysłu oraz ustalenia z nami szczegółów jego realizacji.

Oczywiście w Kantynie nie zabraknie stałych punktów jak sektor zabawek oraz sektor klocków LEGO.

Lista postaci jakie odwiedzą Kantynę SWAT w roku szkolnym 2012/2013.

- szturmowcy, imperialni gwardziści, imperialni zwiadowcy, żołnierze Sojuszu Rebeliantów, Imperator Palpatine, Obi-Wan Kenobi, Rycerze Jedi, Darth Maul lub Hrabia Dooku, droid – R5-D4, Darth Vader oraz droid protokolarny C-3PO.

Natomiast 30 czerwca 2012 roku przybędą do nas na spotkanie astrodroid R2-D2 razem z Hanem Solo!

Na spotkania planujemy również zapraszanie gości SWAT, czyli znane w świecie nauki, techniki, aktorstwa, reżyserii oraz realizacji wszystkiego co ma związek ze światem gwiezdnych wojen osób, które z przyjemnością opowiedzą o swojej pracy i nie tylko.

Sprawy organizacyjne.

Zgłoszenia z pomysłami do realizacji prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: kantyna@swat.org.pl w tytule prosimy napisać – „pomysł do realizacji w kantynie”. Przypominamy, że swoje prezentacje i pomysły prezentujecie w drugiej części spotkania, czyli w godzinach 14:00-16:00 chyba, że ustalimy to inaczej.

Zgłoszenia z wyborem konkursu lub turnieju prosimy wysłać, maksymalnie dwie propozycje z listy, na adres poczty elektronicznej: kantyna@swat.org.pl w tytule prosimy napisać – „turniej w kantynie”. Propozycje należy wysłać maksymalnie na tydzień przed planowanym spotkaniem w Kantynie. To jaki konkurs lub turniej odbędzie się zależy tylko od Was i od nikogo innego.

Kantyna odbywa się w każdą ostatnią sobotę miesiąca w godzinach: część pierwsza 12:00-14:00, część druga 14:00-16:00.

Najbliższe spotkanie już 30 czerwca na które serdecznie zapraszamy od godziny 12:00 na trzecie piętro warszawskiego salonu prasowego TRAFFIC CLUB, który znajduje się przy ul. Brackiej 25.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne dla każdego.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2012