LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » 28 V 2011 Kantyna SWAT i pojedynki na miecze świetlne!

28 V 2011 Kantyna SWAT i pojedynki na miecze świetlne!

Celebration SWAT V coraz bliżej. Wszystkie atrakcje, które znacie z Kantyny SWAT już są przygotowywane do opuszczenia swojej siedziby, by udać się prosto na Agrykolę.

Jak wszyscy wiecie już 29 maja 2011 czeka nas największa gwiezdno-wojenna impreza w Polsce z okazji dnia dziecka. Cały czas ciężko pracujemy nad tym, by każdego roku Celebration SWAT było jeszcze większe i tak będzie także i w tym roku.

W związku z tym najbliższa Kantyna SWAT będzie wyjątkowa. Nie znajdziecie tam comiesięcznych sektorów z grami planszowymi, ani konkursu strojów albo zabaw z droidami. Jednakże nie zabraknie na miejscu konkursu Kolekcjonerzy a także zupoełnie nowej atrakcji.

W zamian za brak wszystkich wyżej wymienionych atrakcji mamy dla Was coś specjalnego - turniej pojedynków na miecze świetlne na konsoli Nintendo Wii!

Szczegółowe zasady konkursu poznacie na miejscu, ale już ćwiczcie swój relfkes oraz kondycję!

Nagrodą główną będzie miecz świetlny o wybranym przez zwycięzcę kolorze!

 

Harmonogram Kantyny S.W.A.T.

12:00 – Rozpoczęcie

12:15 – Kolekcjonerzy

13:15 - Turniej

15:00 Zakończenie. 

 

Spotykamy się 28 maja w godzinach 12:00-15:00 na trzecim piętrze salonu prasowego Traffic Club, przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie.

Pamiętajcie także o Celebration SWAT V, które odbywa się dzień po Kantynie, czyli 29 V 2011 w godzinach 11:00-19:00 na warszawskiej Agrykoli. 


Wszystkie szczegóły dotyczące tegorocznych obchodów dnia dziecka ze Star Wars Artistic Team już niebawem! 

Zapraszamy i niech moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2011