LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Zmiany personalne w SWAT

Zmiany personalne w SWAT

Jak z pewnością zauważyliście jakiś czas temu z naszej strony internetowej zniknęła zakładka "Członkowie SWAT". Życie Stowarzyszenia to bardzo dynamiczna sfera do której zaliczamy sukcesy, porażki, przyjmowanie osób oraz rozstania z nimi. Każdy stara się znaleźć w Stowarzyszeniu obszar w którym będzie się realizował. Jednak zawsze musi być on zgodny z celem jaki nam przyświeca, czyli pomoc innym, poprzez np. występy artystyczne w strojach inspirowanych filmami Gwiezdne wojny oraz Wojny klonów. Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team tworzą osoby z inicjatywą, otwarte na nowe wyzwania i chętne do pomocy. Z czasem może przyjść taki moment kiedy stwierdzamy, że chcemy robić coś innego w naszym życiu.

Decyzja o odejściu ze Stowarzyszenia jak również o usunięciu osób z listy członków nie należy do najprostszych, jednak czasami to jedyny sposób na pokonanie przeciwności, które powodowały stagnację lub niszczenie dotychczasowych osiągnięć. Przychodzi taki moment kiedy lepiej zrobić krok do tyłu, tylko po to aby za chwilę przejść znacznie dalej i w bardziej stabilny sposób.

Uprzejmie informujemy, że po niecałym roku działalności w Stowarzyszeniu, z dniem 30 czerwca 2012 roku zakończono współpracę z Anną Suską, Agatą Grysiak,  Mariuszem Oklińskim oraz Konradem Brzostem. Zgodnie ze stanem prawnym, Stowarzyszenie Star Wars Artistic Team nie bierze jakiejkolwiek odpowiedzialności za zobowiązania zaciągnięte przez ww. osoby. Dziękujemy im za dotychczasowe zaangażowanie i życzymy sukcesów w dalszej działalności poza strukturami Stowarzyszenia Star Wars Artistic Team.

Jednocześnie informujemy, że bez zgody Rady Stowarzyszenia Star Wars Artistic Team nikt nie ma prawa do publicznego wykorzystywania znaków graficznych, fotografii, nagrań audio i wideo, tekstów autorskich, prezentacji i innych materiałów prawnie chronionych, które stanowią własność Stowarzyszenia. Przygotowanie naszych przedstawień, opisów, prezentacji multimedialnych to bardzo ciężka praca, która jest jedną z najcenniejszych  rzeczy wypracowanych przez ponad pięć lat działalności dlatego prosimy o uszanowanie naszej własności i nie kopiowanie pomysłów, natomiast nie mamy nic przeciwko inspirowaniu się nimi. Prosimy jednak pamiętać o zamieszczeniu informacji skąd przyszła inspiracja :).

Wszelkie pytania do Rady Stowarzyszenia Star Wars Artistic Team prosimy kierować na adres poczty elektronicznej info@swat.org.pl .

Z poważaniem

Rada Stowarzyszenia Star Wars Artistic Team

 

S.W.A.T. 2012