LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Zapraszamy 30 stycznia na spotkanie z "Gwiezdnymi wojnami" do TRAFFIC CLUB w Warszawie - aktualizacja

Zapraszamy 30 stycznia na spotkanie z "Gwiezdnymi wojnami" do TRAFFIC CLUB w Warszawie - aktualizacja

Już 30 stycznia w godzinach 12:00-15:00 odbędzie się pierwsze w tym roku "robocze spotkanie S.W.A.T.". Dlaczego robocze? Bo atrakcje jakie przygotowaliśmy polegają na wspólnej nauce i zabawie oraz poznawaniu świata "Gwiezdnych wojen" w inny sposób niż na akcjach z cyklu "Celebration S.W.A.T.". Wszystko przeznaczone głównie dla dzieci, ale mamy nadzieję, że i starsi fani znajdą coś dla siebie.

Celem roboczych spotkań S.W.A.T. jest realizacja Waszych pomysłów!

Oto punkty programu, które postaramy się wspólnie z Wami zrealizować.

1. Rozpoczęcie budowy „Gwiazdy śmierci”, czyli bojowej stacji kosmicznej, która zbudowana jest z ponad 3800 klocków LEGO.
Chętni do budowy proszeni są o zgłaszanie się do nas na adres info@swat.org.pl z dopiskiem „budowa stacji kosmicznej”.
W pierwszej kolejności będą brane osoby, które zgłosiły się poprzez naszą stronę internetową oraz przyjdą punktualnie o godzinie 12:00 do TRAFFIC CLUB.
Maksymalna ilość osób, które wezmą udział w tym zadaniu to 6 z możliwością zmiany w trakcie spotkania. Prosimy pamiętać, że to początek budowy i na 100% nie skończymy jej na tym jednym spotkaniu. Przewidujemy budowę przez 3-4 spotkania.

2. Star Wars Hydepark, czyli dyskusja o „Gwiezdnych wojnach” prowadzona przez Was i dla Was. Chcemy żebyście podzielili się z nami swoim hobby i pokazali skarby „Gwiezdno wojenne”, o których coś opowiecie.
Czekamy na zgłoszenia od osób, które chcą się wcześniej przygotować i potrzebują pomocy przy opowiedzeniu o swoim hobby (mamy rzutnik i nagłośnienie) – zgłoszenia prosimy wysyłać na adres info@swat.org.pl z dopiskiem „Hydepark” – maksymalnie 10 min dla jednej osoby i nie dłużej niż do 15:00.

3. Lekcja dykcji dla „Wookiego” – wspólna zabawa oraz ćwiczenia wymawiania trudnych słów.

4. Nauka j. angielskiego z R2-D2 – dwa zespoły i zadanie do wykonania. R2-D2 musi pokonać wyznaczoną trasę. Trudność polega na tym, że komunikuje się on tylko w jednym języku i jak to R2 ma zawsze własne zdanie.

5. Ciekawostki o strojach z „Gwiezdnych wojen” – zbroja szturmowca Imperium.

6. Rysujemy postaci z „Gwiezdnych wojen” – uczymy się rysować postaci z „Gwiezdnych wojen”.

W planach mamy również rozpoczęcie eliminacji do „teleturnieju” dla całych rodzin fanów „Gwiezdnych wojen”, czyli „Starmiliada” – więcej informacji na spotkaniu.

Oprócz powyższych atrakcji odbędą się trzy konkursy z nagrodami. Będzie można również przymierzyć zbroję szturmowca, zobaczyć miecze świetlne mistrzów Jedi oraz replikę R2-D2.

Zachęcamy Was do przyjścia w strojach zGwiezdnych wojen” oraz zaprezentowanie nam ich. Przewidujemy nagrody dla osób, które opowiedzą o swoim stroju i go zaprezentują w najbardziej atrakcyjny sposób (mile widziana pomoc rodziców podczas prezentacji strojów) – bardzo prosimy osoby w strojach, żeby przyszły najpóźniej do godziny 12:30 do TRAFFIC CLUB.

Czekamy na Wasze pomysły, które będziemy mogli wspólnie zrealizować. Jeżeli masz pomysł na ciekawe wykorzystanie postaci z „Gwiezdnych wojen” np. nakręcenie filmu, przygotowanie przedstawienia, show (epizody IV-VI), skecz i inne nad którym będziemy mogli wspólnie popracować, koniecznie przyjdź na spotkanie robocze S.W.A.T..

Pamiętajcie, że robocze spotkania są tylko i wyłącznie dla Was i mamy nadzieję, że również możemy liczyć na Wasze zaangażowanie w ich przygotowanie i prowadzenie.

Robocze spotkania to również szansa do wstąpienia w szeregi S.W.A.T. lub do grona naszych współpracowników- więcej informacji tylko na roboczym spotkaniu.

Przypominamy,  że widzimy się już 30 stycznia od godziny 12:00 do 15:00 w warszawskim salonie TRAFFIC CLUB (ul. Krucza) na trzecim piętrze.

Każde robocze spotkanie S.W.A.T. będzie inne, bo jest współtworzone razem z Wami i to od Was będzie zależało co będziemy robili na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się już 27 lutego 2010.

Podczas roboczych spotkań, członkowie zespołu S.W.A.T. nie występują w strojach z „Gwiezdnych wojen”. To jedyne spotkania na których jesteśmy w „cywilu” :-).

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

 

 

S.W.A.T. 2010