LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do zadania nr 1

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do zadania nr 1

5 lat ze S.W.A.T. i pierwszy rok mamy już za sobą. Bardzo dziękujemy za liczne zainteresowanie naszym konkursem. Nie spodziewaliśmy się, że zadanie numer 1 będzie aż tak ciężkie do realizacji. A jednak znalazła się grupa fanek i fanów, którzy prawidłowo je zrealizowali i wezmą udział w losowaniu nagród tygodnia.
W dalszej części prawidłowe odpowiedzi oraz jak wszystko punktowaliśmy.

Zadanie składało się z dwóch części. I tak za część 1 można było otrzymać maksymalnie 4 punkty, za część drugą maksymalnie 6 punktów.

Żeby wziąć udział w możliwości otrzymania nagrody tygodnia należało przesłać do nas odpowiedzi na obie części zadania. W przypadku części 1 wystarczyło zdobyć 3, a w części drugiej 4 punkty.

Punktacja części pierwszej zadania 1.

Część 1 zadania 1. Prosimy podać pełną nazwę filmu (polską lub angielska), którego 30 rocznicę obchodziliśmy w 2007 roku oraz miejsce (adres oraz nazwę miejsca) dwóch akcji S.W.A.T., które zostały dedykowane i przeprowadzone z okazji 30 lecia Star Wars na świecie.

Za co przyznawaliśmy punkty.

1 punkt - za podanie pełnej nazwy filmu, która brzmi Gwiezdne wojny lub Star Wars. Uwzględnialiśmy również odpowiedzi zawierające w tytule "Epizod IV Nowa Nadzieja" lub "Episode IV A New Hope".

Niektórzy z was trafnie zauważyli, że pod tytuł filmu został dodany dopiero w roku 1981 :-).

1 punkt - za podanie miejsca akcji i było to oczywiście Kino Muzeum Sztuki Filmowej "Iluzjon Filmoteki Narodowej". Uwzględnialiśmy również nazwę skróconą, czyli po prostu "Iluzjon".

1 punkt - za podanie adresu (wystarczyło podać miasto) akcji, czyli siedziby kina w roku 2007, którym jest Warszawa i tyle wystarczyło. Pełen adres to Warszawa, ul. Narbutta 50A. Obecnie siedzibą tymczasową kina jest Biblioteka Narodowa, al. Niepodległości 213, do czasu wyremontowania starego gmachu. 

Nie punktowaliśmy odpowiedzi, w których umieszczaliście tylko nazwę miasta, bez podania miejsca akcji.

1 punkt - za podanie rodzaju prowadzonej działalności przez Kino Iluzjon i tu już tylko kilka osób dało sobie z tym radę. Uwzględnialiśmy następujące odpowiedzi - działalność informacyjna, działalność edukacyjna i wyświetlanie filmów.

W sumie do zdobycia 4 punkty.

Część 2 zadania 1. Prosimy o wymienienie minimum 4 organizacji / stowarzyszeń fanów Gwiezdnych wojen (istniejących w 2007 roku – niestety część z nich już nie istnieje), które pomagały S.W.A.T. w realizacji jednej z dwóch akcji wspomnianych w punkcie 1. Dodajmy, że bez pomocy tych organizacji imprezy mogłyby nie dojść do skutku.

Punktacja części drugiej zadania 1.

Ta część sprawiła Wam znacznie większy problem. Niestety nie uwzględnialiśmy odpowiedzi zawierających nazwy instytucji oraz firm. Nie są to organizacje lub stowarzyszenia fanów Gwiezdnych wojen. Punkty można było zdobyć za podanie maksymalnie 6 organizacji / stowarzyszeń fanów Gwiezdnych wojen, które aktywnie pomagały przy przygotowaniach oraz w realizacji przynajmniej jednej z dwóch imprez w Kinie Iluzjon w roku 2007.

Organizacje, które aktywnie pomagały w realizacji atrakcji w Kinie Iluzjon.

Outlander - Warszawskie Stowarzyszenie fanów Gwiezdnych wojen.

Kamino - Trójmiejskie Stowarzyszenie fanów Gwiezdnych wojen.

Legion 501 "Polish Outpost" - Polska placówka amerykańskiej organizacji skupiającej fanów z profesjonalnymi strojami - wszystkich złych postaci oraz neutralnych z Sagi.

Rebel Legion "Eagle Outpost" - Polska placówka amerykańskiej organizacji skupiającej fanów z profesjonalnymi strojami - wszystkich dobrych postaci oraz neutralnych z Sagi.

Utapau - Skierniewickie Stowarzyszenie fanów Gwiezdnych wojen.

Dagobah - Gorzowskie Stowarzyszenie fanów Gwiezdnych wojen.

Od razu uprzedzamy, że niebraliśmy pod uwagę odpowiedzi zawierających całe listy fanklubów oraz portali o tematyce Gwiezdnych wojen. Wyjątek stanowiły sytuacje kiedy na liście znalazły się powyższe organizacje i stowarzyszenia. 

Do uzyskania maksymalnie 6 punktów.

W sumie za obie części zadania 1 można było uzyskać maksymalnie 10 punktów.

Pragniemy w tym miejscu raz jeszcze serdecznie podziękować za pomoc w realizacji, jak się nam wtedy wydawało, szalonego pomysłu jakim był pierwszy w polsce pokaz filmu Gwiezdne wojny z 1977 roku w otoczeniu postaci z Gwiezdnej Sagi.

Już dziś możecie sprawdzić, czy Wasze odpowiedzi były prawidłowe.

Listę zwycięzców tygodnia zamieścimy na naszej stronie do 15 stycznia.

Dziękujemy za przesłane odpowiedzi i czekamy już na realizację zadania numer 2.

Przypominamy, że przesłanie nawet niepełnej, ale punktowanej odpowiedzi jest bardzo ważne. Macie duże szanse na zdobycie dodatkowych punktów, które mogą być przydatne do wzięcia udziału w losowaniu bardzo cennych nagród głównych. Wystarczy zebrać 30 puntków z poszczególnych 5 zadań, które co tydzień ukazują się na naszej stronie internetowej.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2012