LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Zakończenie trzeciego sezonu klubu S.W.A.T. - relacja z Kantyny

Zakończenie trzeciego sezonu klubu S.W.A.T. - relacja z Kantyny

30 czerwca nasza podróż po galaktyce Star Wars dobiegła końca. Członkowie klubu SWAT otrzymali swoje upragnione odznaki Galaktycznych Podróżników, które wręczył im nie kto inny jak sam Han Solo. Jednak zmagania klubowiczów nie były jedynymi atrakcjami w wakacyjnej Kantynie SWAT. Chcesz wiedzieć więcej? Zerknij do dalszej części informacji.

Tym razem klubowicze mieli bardzo trudne zadania do wykonania, podczas których posługiwali się również alfabetem Morse'a, który umożliwił im rozszyfrowanie informacji dotyczącej lokalizacji znanego przemytnika Hana Solo, który oczekiwał na naszych klubowiczów na poziomie 1313 stolicy Imperium Galaktycznego Coruscant.

Nasi młodzi podróżnicy zdobyli już trzecią sprawność w Klubie SWAT. Dla przypomnienia czynni uczestnicy zajęć otrzymali sprawności Rycerza Jedi, Łowcy Nagród oraz Galaktycznego Podróżnika.

Na kolejne będą musieli zaczekać aż do końca września, kiedy to rozpoczniemy czwarty sezon działalności Klubu SWAT. Na ochotników czekają sprawności m.in. Zbrojmistrza, Archeologa i Znawcy Droidów.

Zapisy do klubu rozpoczynamy już w najbliższym tygodniu, natomiast zapisy uzupełniające odbędą się pod koniec sierpnia i na początku września 2012. Informacja o zapisach zostanie zamieszczona na naszej stronie internetowej w połowie przyszłego tygodnia.

Zmiany w Kantynie.

Pierwszy dzień wakacji w Kantynie SWAT zaskoczył wszystkich naszych gości, a to dzięki uprzejmości firmy Microsoft, która udostępniła nam konsole Xbox 360 z kontrolerem kinect. Dzięki czemu rozpoczęliśmy kolejny już rodział w działalności kantyny oraz obiecanej zmianie formuły jej prowadzenia. Naszym celem jest realizowanie spotkań w Kantynie w sposób bardziej dynamiczny :-).

Gry nie były jedynymi atrakcjami. Dla śmiałków zorganizowaliśmy konkurs wiedzy, w którym najlepsi wygrali album, komiksy, klocki lego oraz nowe plakaty Star Wars. Jak zawsze na najmłodszych czekały do zabawy klocki LEGO oraz modele statków kosmicznych i pojazdów. 

Kantynę odwiedził również Han Solo oraz R2-D2, którzy pokazali, że zabawa w Gwiezdne wojny może być realizowana na różne sposoby. Han zaprezentował się z jak najlepszej strony i pomimo tego, że był bez Wookiego oraz Lei poradził sobie znakomicie podczas zawodów ścigaczy i nie tylko.

Nowa formuła kantyny z pewnością wprowadzi świeży powiew. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do serca i po wakacjach ponownie nas odwiedzicie. Naprawdę warto, bo za każdym razem będą odwiedzały nas różne postacie z gwiezdnych wojen. W kolejce czekają Imperator Palpatine, Hrabia Dooku, Darth Maul, Darth Vader, szturmowcy, rycerze Jedi, żołnierze rebelii, zwiadowcy, gwardziści oraz droidy w tym niezawodny C-3PO.

Wszystkie te postacie będziecie mogli spotkać na żywo między innymi w Kantynie SWAT w kolejnych miesiącach 2012 i 2013 roku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za regularne odwiedziny w Kantynie oraz pomoc jaką nam okazujecie.

Pragniemy również podziękować za kolejny rok wspierania naszej działalności firmom - Traffic Club, LEGO Polska, Hasbro Polska, Microsoft, Licomp oraz Egmont Polska.

Do zobaczenia w Kantynie 29 września 2012 roku.

Najbliższe spotkanie z zespołem SWAT już w najbliższy czwartek 5 lipca na rozpoczęciu Lata w Mieście, które odbędzie się w godzinach 10:00-13:00 w Parku Sowińskiego w Warszawie.

Bardzo prosimy o przesyłanie zdjęć ze spotkania w Kantynie. Zdjęcia prosimy wysyłać na adres spotkanie@swat.org.pl.

Miłych wakacji i niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2012