LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Wizyta na koloniach u małych pacjentów z Centrum Zdrowia Dziecka.

Wizyta na koloniach u małych pacjentów z Centrum Zdrowia Dziecka.

17 lipca na zaproszenie Fundacji Nasze Dzieci oddział specjalny SWAT udał się z niezwykłą misją do Kielc, gdzie w przytulnym hotelu odbywały się kolonie dla dzieci z oddziału onkologicznego z Centrum Zdrowia Dziecka.

Na tę okazję przygotowaliśmy atrakcje nie z tej planety. I tak wybrańcy uczestniczyli w Szkoleniu Padawanów, które prowadził sam mistrz Obi Wan Kenobi. Młodzi Padawani musieli stawić czoła imperatorowi Palpatinowi, który w asyście szturmowca imperium przybył aby zakłócić ich spokój. Ciemna strona została szybko pokonana, a imperator wspólnie ze szturmowcem zaprezentowali swoje dobre oblicze (tylko na chwilkę :-)  ).  Księżniczka Leia w asyście mistrzyni Jedi pomagały młodym adeptom w poznawaniu wyposażenia Rycerzy Jedi oraz armii rebeliantów. Największą popularnością cieszyły się jednak zabawy z użyciem urządzeń typu The Force Trainer, które umożliwiają manipulowanie przedmiotami oraz współzawodnictwo z użyciem siły własnego umysłu. W zabawach uczestniczył również nasz R2-D2, który dzielnie zabawiał dzieci, a z wybranymi niewiastami tańczył.

Wspólne zabawy zakończyły się tuż przed kolacją, jednak wcześniej każdy z uczestników otrzymał od nas Gwiezdno wojenne podarunki.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i niech Moc będzie z Wami.

 

 

S.W.A.T. 2013