LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Weekend w kinie - Mroczne Widmo 3D - zapowiedź

Weekend w kinie - Mroczne Widmo 3D - zapowiedź

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rozpoczęliśmy przygotowania do weekendowych pokazów pierwszego epizodu Gwiezdnych wojen w 3D, czyli Mrocznego widma.

Premiera zapowiedziana jest na 10 lutego 2012 roku, tak więc za niespełna miesiąc będziemy mogli przenieść się na dużym ekranie do świata Gwiezdnych wojen, tym razem w technologii 3D.

Jak wiecie udział S.W.A.T. w pokazach w kinie, to nie tylko seans filmowy i chodzące postacie z sagi, ale to moc atrakcji, nie tylko dla tych co kupią bilet do kina. Na ten wyjątkowy weekend szykujemy naprawdę niezwykłe rzeczy, nie tylko dla dzieci ale również dla starszych fanów Gwiezdnych wojen.
 R2-D2 i R5-D4 również z nami będą :-).

Uprzejmie informujemy, że pokazy specjalne, z zespołem S.W.A.T. i nie tylko, odbędą się w dniach 10-12 lutego w Warszawie.

Więcej informacji o pokazach będziemy zamieszczali na naszej stronie internetowej.

Jeżeli jesteś osobą pełnoletnią i chcesz wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu i masz pomysł jak je można dodatkowo urozmaicić od strony artystycznej lub innej, to bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres email sw3d@swat.org.pl.

W mailu prosimy zamieścić informację w jaki sposób chcesz wspomóc samą akcję oraz kilka słów o sobie. Pamiętaj, że nie będziesz sam / sama :-).

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

 

S.W.A.T. 2012