LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » SWAT na Empik Games Show

SWAT na Empik Games Show

W najbliższy weekend w warszawskim salonie Empik Junior odbędzie się kolejna edycja Empik Games Show. Tematem przewodnim sobotniego spotkania jest oczywiście gra LEGO Star Wars III: The Clone Wars. Z tej okazji nie może zabraknąć postaci z Gwiezdnej Sagi, Szkoleń Padawanów oraz astrodroida R2-D2!

Impreza ma celu przybliżenie najnowszej gry wideo z serii LEGO nie tylko najmłodszym, ale całym rodzinom, gdyż gra ta jest wprost stworzona do wspólnego grania dzięki trybowi kooperacji z podzielonym ekranem. Lego Star Wars III łączy w sobie postaci i wydarzenia z filmowej sagi oraz bohaterów animowanego serialu Wojny Klonów. W grze nie brakuje również specyficznego humoru.

Podczas imprezy zaplanowane zostały liczne atrakcje, takie jak: konkursy - między innymi z układania klocków LEGO na czas czy z wiedzy o grze LEGO Star Wars III: The Clone Wars, czy możliwość zagrania w Lego Star Wars III na specjalnie przygotowanych stanowiskach z konsolą Xbox 360 oraz na najnowszej przenośnej konsolce Nintendo 3DS – pierwsza konsola 3D bez okularów!

Możecie liczyć na mnóstwo dobrej zabawy, moc atrakcji i świetne nagrody więc zabierzcie ze sobą swoich milusińskich lub młodsze rodzeństwo i koniecznie przyjdzie na jedyną w swoim rodzaju imprezę tego typu w Polsce.

Zapraszamy w najbliższą sobotę 16 kwietnia 2011 roku w godzinach 12:00-16:00.

Będzie to ostatnia okazja by uczestniczyć w szkoleniach pod czujnym okiem mistrza Obi-Wana.

Kolejne szkolenia dopiero 29 maja podczas Celebration S.W.A.T. V na warszawskiej Agrykoli.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2011