LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Star Wars Celebration V - Dzień trzeci

Star Wars Celebration V - Dzień trzeci

Dla fanów Gwiezdnych wojen z całego świata, trzeci dzień Star Wars Celebration V był tym najważniejszym. To właśnie tego dnia odbył się „The Main Event”, czyli wywiad z Georgem Lucasem.

14-ty sierpnia rozpoczął się od grupowego zdjęcia członków R2 Builders Club i pawie wszystkich jednostek astrodroidów, które dotarły do Orlando. Wyglądało to niezwykle imponująco, zwłaszcza gdy każdy stał w towarzystwie swojego twórcy. Niestety nasz R2 musiał zostać w Polsce i nie ma go na zdjęciu.

Tego dnia wzięliśmy również udział, dzięki uprzejmości i na zaproszenie dowódcy California Garrison, w zdjęciu grupowym olbrzymiej ilości armii imperium, lordów Sith, łowców nagród, czyli Legionem 501

 

Niezwykłym przeżyciem było niespodziewane spotkanie z Anthony’m Danielsem. Stojąc na samym przedzie kolejki, nie mogliśmy zostać niezauważeni przez odtwórcę roli sławnego droida protokolarnego C-3PO, gdy wyszedł on powitać fanów Gwiezdnych wojen.

 

Punktualnie o godzinie 11:00 czasu lokalnego, rozpoczął się „The Main Event”, podczas którego fani mieli przyjemność oglądać na scenie Georga Lucasa, Marka Hamilla i Carrie Fisher razem. Największą ciekawostką, którą Lucas przez 27 lat trzymał w tajemnicy, była w całości ukończona, usunięta scena z Powrotu Jedi, w której Luke konstruuje swój miecz świetlny, a Darth Vader wzywa go do przejścia na ciemną stronę  mocy. Tę scenę zaprezentujemy w prztygotowywanym materiale wideo. Dodatkowe sceny tj. walka z siłami imperium wewnątrz bunkra na Endorze, czy atak na drugą „Gwiazdę Śmierci”, gdzie pierwsza fala myśliwców rebelianckich rozbija się o jej pole siłowe z pewnością pojawią się w wydaniu na bluray.

 

Dzień ten w większości spędziliśmy na polu bitwy „Laser Tag”. Członkowie S.W.A.T. i inne osoby w zbrojach szturmowców, zwiadowców i „Shadowtrooperów” ubarwiali rozgrywkę, tworząc atmosferę prawdziwej bitwy z odległej galaktyki. Uczestniczące dzieci były wręcz zachwycone, a także i dla nas były to nie lada wysiłek fizyczny oraz wspaniała zabawa.

Zdjęcia z tego dnia dostępne są już w naszej galerii.

 

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

 

 

S.W.A.T. 2010