LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Star Wars Celebration V - Dzień czwarty

Star Wars Celebration V - Dzień czwarty

Ostatni dzień Star Wars Celebration V, jak wszystkie poprzednie, był pełen atrakcji. My jednak skupiliśmy się na tym, by pokazać Wam jak najwięcej z tego, co nie jest ujęte w planie dnia. Dzień ten poświęciliśmy na zwiedzanie stoisk z rozmaitymi gadżetami z Gwiezdnych wojen, wystaw z zapowiedziami nowych produktów oraz robienie zdjęć z najlepiej odwzorowanymi postaciami z filmów.

Udało nam się uwiecznić na zdjęciach postacie takie jak księżniczka Leia, Padme Amidala, C-3PO, Biker Scout w wersji żeńskiej, Luke Skywalker i wiele więcej. Są to stroje na których jak najbardziej można się wzorować.

 

Dech w piersiach zapierał nam widok prototypu karabinu snajperskiego, oświetlanego diodami LED, z celownikiem laserowym i doskonale odtwarzanym dźwiękiem. Moduły są wykonane przez jednego z członków R2 Builder Club.

 

Tego dnia odbył się również finał wyścigów astromechów oraz prezentacja najmniejszego na świecie zdalnie sterowanego R2-D2 wykonanego przez jednego z budowniczych.

Najbardziej przyciągającym uwagę miejscem było stoisko z replikami stworzonymi przez firmę eFx. Przygotowywane produkty robiły wrażenie na wszystkich obecnych. Zaprezentowane hełmy pilotów rebelianckich, Dartha Vadera w trzech wersjach, modele Sokoła Millenium, X-winga oraz to co zrobiło na nas największe wrażenie, czyli repliki mieczy świetlnych Luke’a Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego i Hrabiego Dooku w tym jedna z replik Luka Skywalkera w pełni rozkładana.. Według oficjalnych informacji mają one wejść do sprzedaży w przyszłym miesiącu. Jednakże tym razem szczęście także się do nas uśmiechnęło, gdyż szczęśliwie udało nam się wejść w posiadanie replik mieczy Obi-Wana i Luke’a. Możliwość ich obejrzenia będą mieli wszyscy, którzy przyjdą na Spotkanie S.W.A.T. w Traffic Club pod koniec tego miesiąca.

 

Kiedy niemalże uporaliśmy się z porządkowaniem sali, odwiedziła nas Pani Mary Franklin, Events Manager z Lucasfilm Ltd. Jest to niezwykle miła osoba, która zdradziła nam, że poważnie myśli o zorganizowaniu Star Wars Celebration w Europie w ciągu najbliższych dwóch lat. Pozostaje nam tylko czekać na oficjalne informacje z tym związane.

 

Tak zakończyło się Star Wars Celebration V w Orlando. Jednakże u nas potrwa jeszcze parę dni, gdyż przygotowujemy dla Was relację wideo ze wszystkich PIĘCIU dni Star Wars Celebration V, to znaczy z czterech dni konwentu i z dnia jego przygotowań. Pokażemy także szczegóły spotkania z GEORGEM LUCASEM i kilka nagrań specjalnych dla fanów z Polski. 

Wszystkie zdjęcia znajdują się już w naszej galerii.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010