LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Spotkania "robocze" S.W.A.T. - szukamy miejsca i chętnych!

Spotkania "robocze" S.W.A.T. - szukamy miejsca i chętnych!

Po długiej przerwie, planujemy powrót "roboczych" spotkań S.W.A.T.. Spotkania chcemy poświęcić na rozwijanie naszego hobby jakim są "Gwiezdne wojny" oraz umożliwić innym rozwijania go w większym gronie. Jedną z zalet naszych spotkań jest pokazywanie ciekawych rzeczy ze świata "Gwiezdnych wojen" oraz zdobywanie nowych umiejętności. Spotkania są przeznaczone dla młodszych oraz starszych fanów "Gwiezdnych wojen" i tych wszystkich którzy chcą miło spędzić czas.

Chcemy rozpocząć cykl spotkań "roboczych", czyli bez strojów ale z zachowaniem klimatu "Gwiezdnych wojen", podczas których będziemy robili wiele różnych i ciekawych rzeczy, w tym m.in. składali modele z kartonu (obecnie mamy do złożenia maszyny kroczące AT-AT, statki kosmiczne tj. X-Wing, Tie Fighter, YT-1300), tworzyli elementy strojów, poznawali "Gwiezdne wojny" z zupełnie innej strony poprzez pokazy materiałów filmowych, które nigdy nie były emitowane w TV. Będziemy również pokazywali jak można zbudować własnego astrodroida.

Spotkania będą przeznaczone dla młodszych i starszych fanów, którzy chcą miło spędzić czas oraz zaprezentować swoją pasję związaną z "Gwiezdnymi wojnami". Opowiedzieć o nich, pokazać swoje gwiezdno-wojenne kolekcje oraz nauczyć pozostałe osoby nowych umiejętności np. poprzez lekcje dykcji, pokazanie technik posługiwania się mieczem świetlnym, gry na instrumentach i innych rzeczy, które będziecie chcieli zaprezentować uczestnikom spotkań.

Podczas naszych spotkań wszystko jest możliwe, podobnie jak podczas akcji z cyklu "Celebration S.W.A.T.", gdzie marzenia stają się rzeczywistością.

Obecnie szukamy miejsca na spotkania (najlepiej z dobrym dojazdem i w centrum Warszawy), termin pierwszego spotkania ustalimy z osobami, które wykażą chęć uczestniczenia w nim oraz jak otrzymamy informację o dobrym miejscu na jego organizację. Wstępnie spotkania "robocze" S.W.A.T. będą odbywały się raz na dwa miesiące w soboty w godzinach 12:00-14:00.

Jeżeli znacie miejsce, które będzie odpowiednie na nasze spotkania prosimy o wysłanie informacji na adres email: spotkanie@swat.org.pl, w tytule prosimy wpisać „miejsce na spotkania S.W.A.T.”.

Potrzebujemy również informację o ilości chętnych, do uczestniczeniu w spotkaniach, tak żebyśmy mogli przygotować odpowiedniej wielkości pomieszczenie oraz ilość miejsc. Chętnych do uczestniczenia w spotkaniu prosimy o wysłanie wiadomości z ilością osób zainteresowanych na adres email: spotkanie@swat.org.pl, w tytule prosimy wpisać „spotkanie robocze S.W.A.T.”.

Pragniemy również wszystkim przypomnieć, że wszystkie nasze spotkania są bezpłatne.

Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2009