LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » S.W.A.T. na Polconie 2009 w Łodzi.

S.W.A.T. na Polconie 2009 w Łodzi.

S.W.A.T. na misji rozpoznawczej! W ramach zasłużonego dla wszystkich wakacyjnego odpoczynku, 8 członków naszego stowarzyszenia złożyło niezapowiedzianą wizytę na największym polskim konwencie fantastyki o nazwie Polcon, który w tym roku odbył się w Łodzi w dniach 27-30 VIII.

Dwóch spośród naszych obecnych na miejscu członków było w tych dniach "na służbie", mianowicie jeden Szturmowiec Imperium oraz Biker Scout, czyli nasz Imperialny Zwiadowca. Złożyli oni wizytę swoim przełożonym i współpracownikom, to znaczy admirałowi Mottiemu (Richard LeParmentier) i Bobie Fett'owi (Jeremy Bulloch), którzy zaszczycili Polcon 2009 swoją obecnością z okazji obchodów trzydziestolecia Gwiezdnych wojen w Polsce. Poniżej prezentujemy zdjęcie zrobione przez ekipę EA Poland, promującą na Polconie 2009 grę "Dragon Age".

   

Zwiad Imperium odwiedzał właśnie halę, wypełnioną stoiskami z książkami, grami i ogromną ilością akcesoriów do nich, kiedy "szpiedzy" zrobili nam to zdjęcie. Odwiedziliśmy także dział Star Wars, gdzie każdy odwiedzający otrzymywał miecz świetlny! Więcej zdjęć już niedługo w naszej galerii Niech moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2009