LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Rozstrzygnięcie zabawy - W poszukiwaniu Jar Jara - oraz przekazanie klocków LEGO

Rozstrzygnięcie zabawy - W poszukiwaniu Jar Jara - oraz przekazanie klocków LEGO

Jak większość z Was wie, nasza zabawa "W poszukiwaniu Jar Jara" nie została dokończona podczas "Celebration S.W.A.T. IV", ze względu na opady deszczu i burzę. Dlatego też rozstrzygnięcie zabawy nastąpi podczas naszego "roboczego spotkania S.W.A.T." w TRAFFIC CLUB już 26 czerwca. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest przedstawienie oryginalnego kuponu z naklejkami oraz zapisanymi prawidłowymi odpowiedziami na 4 pytania.

W zabawie wygrywa ta osoba, której kupon zostanie wylosowany i będzie zawierał prawidłowe odpowiedzi na wszystkie 4 pytania oraz będzie posiadał 4 naklejki wraz z zapisanymi odpowiedziami na pytania konkusowe.

A do wygrania jest wyjątkowy zestaw klocków LEGO, czyli 10188 - "Death Star".


Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie wylosowania kuponu spełniającego powyższe wymagania, nagroda główna zostanie przekazana do jednej z Fundacji z którymi współpracuje Star Wars Artistic Team i tym samym zasili świetlicę w jednym ze szpitali.

Podczas naszego czerwcowego "roboczego spotkania S.W.A.T." zostanie przeprowadzone losowanie dużego pakietu klocków LEGO, którego losowanie miało się odbyć podczas "Celebration S.W.A.T. IV", a z przyczyn od nas niezależnych nie odbyło się :-(. Adresy placówek wspierających chore dzieci, które wrzucaliście do urny na "Celebration S.W.A.T. IV", zostały wyjąte i wezmą udział w losowaniu już 26 czerwca.

Serdecznie dziękujemy firmie LEGO POLSKA za tak wspaniałe nagrody.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010