LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Rozpoczynamy nowy rok szkolny i spotkania w Kantynie SWAT

Rozpoczynamy nowy rok szkolny i spotkania w Kantynie SWAT


Wakacje już za nami i wracamy do Kantyny SWAT. Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę 6 września w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego na warszawskim Żoliborzu w godzinach 12:00-16:00.

Kantyna S.W.A.T. to podróż do świata Gwiezdnych wojen dla każdego, kto choć na chwilkę z nim się zetknął. Każde spotkanie jest inne i wyjątkowe.

To jedyne miejsce na mapie Warszawy (Polski?), gdzie mali i duzi fani gwiezdnych wojen mogą wspólnie realizować swoje zainteresowania.
NOWA FORMUŁA SPOTKAŃ W 2014 I 2015 ROKU!

PROPONOWANE PUNKTY PROGRAMU I ATRAKCJE:

- FILMY,

- ZABAWKI,

- GRY PLANSZOWE,

- GRY ELEKTRONICZNE,

- WYPOŻYCZALNIA HEŁMÓW, BLASTERÓW, MIECZY ŚWIETLNYCH - tylko pod opieką osób dorosłych,

- KLOCKI LEGO,

- NOWOŚCI ZE ŚWIATA STAR WARS I STAR WARS REBELIANCI,

- TURNIEJ WIEDZY KOLEKCJONERZY,

Czekamy również na Wasze pomysły, czyli rzeczy które chcielibyście zrobić w Kantynie z innymi uczestnikami np. zaprezentować nową grę, strój, opowiedzieć historię lub podzieli wrażeniami np. z kosmicznych wakacji.  Zgłoszenia z pomysłami do realizacji prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: kantyna@swat.org.pl w tytule prosimy napisać – „pomysł do realizacji w kantynie”. Przypominamy, że swoje prezentacje i pomysły prezentujecie w godzinach 14:00-16:00 chyba, że ustalimy to inaczej :-).

Zapraszamy do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie - 5 minut drogi od stacji metra Plac Wilsona.
Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego znajduje się w Parku Żeromskiego do którego możecie się dostać, tak od strony Placu Wilsona jak i od ul. Czarneckiego.


Wstęp oraz wszystkie atrakcje są bezpłatne dla każdego!

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2014