LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » "Robocze spotkanie S.W.A.T." już w czerwcu

"Robocze spotkanie S.W.A.T." już w czerwcu

Kolejne "robocze spotkanie S.W.A.T.", czyli zabawy z Gwiezdnymi wojnami tworzone przez rodziców i dzieci już w czerwcu .

W oczekiwaniu na relacje z naszych ostatnich akcji, w tym z "Celebration S.W.A.T. IV: Gwiezdne atrakcje na Agrykoli" zachęcamy do kolejnego spotkania, tym razem w zupełnie inny miejscu i spokojniejszej atmosferze.

Zapraszamy 26 czerwca w godzinach 12:00-16:00 do salonu TRAFFIC CLUB, mieszczącego się przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Jak co miesiąc zapraszamy do pomocy w organizacji oraz do uczestniczenia w zabawach w świecie "Gwiezdnych wojen" oraz "Wojen klonów". Gry, zabawy, zabawki, turnieje i konkursy czekają na was. Chętni do pomocy proszeni są o zgłaszenia na adres email: spotkanie@swat.org.pl.

 

Oto co tym razem będzie na Was czekało.

1. Kącik budowniczych - budujemy bojową stację kosmiczną imperium, czyli "Gwiazdę śmierci" z klocków LEGO. Czekamy na zgłoszenia chętnych do udziału w budowie. Ilość budowniczych jest ograniczona do 6 osób. Chętni proszeni są o zgłoszenia na adres email: info@swat.org.pl z dopiskiem "kącik budowniczych".

2. Kącik z robotami - nauka programowania i zabawy z prawdziwym robotem.

3. Kącik z zabawkami - wielkie pojazdy i statki kosmiczne z "Gwiezdnych wojen" czekają na swoich bohaterów.

4. Kącik artystyczny - rysujemy postaci z "Gwiezdnych wojen" oraz zabawy z plasteliną - najlepsze prace zostaną nagrodzone.

5. Gry planszowe - "Star Wars Monopoly", "Galactic Heroes" oraz "R2-D2 ma kłopoty".

6. Konkursy strojów - zapraszamy do zaprezentowania swojego stroju, ulubionej postaci z "Gwiezdnych wojen". Dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody.

7. Hyde Park - luźne rozmowy o "Gwiezdnych wojnach".

Przez cały czas trwania spotkania będzie nam towarzyszył R2-D2 (pierwsza replika w Polsce, wykonana w całości przez zespół S.W.A.T.).

Jeżeli masz pomysły jak możemy urozmaicić zabawy dla dzieci prosimy o wysłanie mailla wraz z propozycjami na adres spotkanie@swat.org.pl

Przypominamy, że na "roboczych spotkaniach S.W.A.T." członkowie stowarzyszenia Star Wars Artistic Team nie występują w strojach. Są to jedyne spotkania w których jesteśmy w "cywilu" :-)

Serdecznie zapraszamy i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010