LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Robocze spotkanie S.W.A.T., czyli "Gwiezdne wojny" w TRAFFIC CLUB

Robocze spotkanie S.W.A.T., czyli "Gwiezdne wojny" w TRAFFIC CLUB

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich na kolejne w tym roku "robocze spotkanie ze Star Wars Artistic Team", czyli zabawy w "Gwiezdne wojny" dla wszystkich dzieci i fanów. Nowe atrakcje czekają.

Zapraszamy 24 kwietnia, w godzinach 12:00-16:00w godzinach 12:00-16:00 do salonu TRAFFIC CLUB, mieszczącego się przy ul. brackiej 24 w Warszawie.

Jak co miesiąc zapraszamy do pomocy w organizacji oraz do uczestniczenia w zabawach w świecie "Gwiezdnych wojen" oraz "Wojen klonów". Gry, zabawy, zabawki, turnieje i konkursy czekają na was. Chętni do pomocy proszeni są o zgłaszenia na adres email: spotkanie@swat.org.pl.

Oto co tym razem przygotowaliśmy dla was.

1. Turniej "STARMILIADA", czyli zabawy dla całych rodzin i drużyn fanów "Gwiezdnych wojen". Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres starmiliada@swat.org.pl.

2. Kącik budowniczych - budujemy bojową stację kosmiczną imperium, czyli "Gwiazdę śmierci" z klocków LEGO. Czekamy na zgłoszenia chętnych do udziału w budowie. Ilość budowniczych jest ograniczona do 6 osób. Chętni proszeni są o zgłoszenia na adres email: info@swat.org.pl z dopiskiem "kącik budowniczych".

3. Kącik z robotami - nauka programowania i zabawy z prawdziwym robotem.

4. Kącik z zabawkami - wielkie pojazdy i statki kosmiczne z "Gwiezdnych wojen" czekają na swoich bohaterów.

5. Kącik artystyczny - rysujemy postaci z "Gwiezdnych wojen" oraz zabawy z plasteliną - najlepsze prace zostaną nagrodzone.

6. Gry planszowe - "Star Wars Monopoly", "Galactic Heroes" oraz "R2-D2 ma kłopoty".

7. Konkursy strojów - zapraszamy do zaprezentowania swojego stroju, ulubionej postaci z "Gwiezdnych wojen". Dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody.

8. Hyde Park - luźne rozmowy o "Gwiezdnych wojnach".

Przez cały czas trwania spotkania będzie nam towarzyszył R2-D2 (pierwsza replika w Polsce, wykonana w całości przez zespół S.W.A.T.) oraz kilku członków zespołu S.W.A.T. prezentujący stroje z gwiezdnej sagi. Podczas spotkania poruszmy również temat LUCASFILM i niespodzianek przygotowanych przez zespół Star Wars Artistic Team, które zrealizujemy jeszcze bieżącym roku. Gościem specjalnym będzie przedstawiciel firmy PLUS LICENS, która reprezentuje firmę LUCASFILM w Polsce.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!   

 

S.W.A.T. 2010