LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Rewelacyjny XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Rewelacyjny XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Otrzymaliśmy informację, że S.W.A.T. zebrał podczas XIX Finału Wielkiej Orkiestry Śwątecznej Pomocy ponad 10% całej sumy zebranej przez sztab Uniwersytetu Warszawskiego. A żeby było ciekawiej w naszej grupie puszki posiadało 5 osób, w tym R2-D2, z ponad 200 kwestujących na UW.

Zawsze podkreślamy, że finał WOŚP to bardzo ciężka praca i przede wszystkim zbiórka pieniędzy na rzecz dzieci. Jest to jedyny dzień w roku, kiedy ponad wszystko przedkładamy pieniądze, które dzięki Wam wylądowały w naszych puszkach i zasilą konta WOŚP z których następnie skorzystają szpitale i potrzebujące dzieci.

Podsumowując. R2-D2, Szturmowcy, Biker Scout, Darth Nihilus zebrali ponad 7200 złotych. Nie mamy jeszcze oficjalnej kwoty i liczymy, że najwięcej z tej kwoty zebrał R2-D2, który po raz pierwszy kwestował i obecnie jest na drugim miejscu za szturmowcem :-).

Dodatkowo naszą grupę wspierały następujące postaci z Gwiezdnych wojen i osoby: Darth Vader, Imperator Palpatine, Royal Guard, Luke Skywalker, rycerze Jedi oraz grupka osób wspierających z Izą i liczną grupą pięknych niewiast na czele.

Serdecznie dziękujemy Uniwersytetowi Warszawskiemu za wspaniałe przyjęcie i wszelką okazaną pomoc oraz za wspaniałą zabawę i do zobaczenia za rok podczas XX fianłu.

Zdjęcia zamieścimy w najbliższym tygodniu.

Jako ciekawostkę możemy podać, że poniższe zdjęcie z XIX finału WOŚP obiegło niemal cały świat. Zdjęcie wykonał Jacek Turczyk z PAP.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami! 

 

 

S.W.A.T. 2011