LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Relacja z wigilijnej misji w Centrum Zdrowia Dziecka

Relacja z wigilijnej misji w Centrum Zdrowia Dziecka

Jak wcześniej pisaliśmy tak też zrobiliśmy i zespół S.W.A.T. wraz ze współpracownikami, dzięki Fundacji Nasze Dzieci oraz personelowi na oddziale onkologicznym, wykonał misję Świętego Mikołaja. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją oraz obejrzenia zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia.

Po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów z Fundacją Nasze Dzieci oraz personelem medycznym na oddziale onkologicznym, wyruszyliśmy naszymi "statkami" do Centrum Zdrowia Dziecka.

Wylądowaliśmy o godzinie 9:30 przed budynkiem Szpitala. Następnie "zamaskowani" udaliśmy się na 7 piętro, czyli oddział onkologiczny. W pewnym momencie pojawili się Rycerze Jedi oraz Szturmowcy Imperium, którzy przygotowali zabawki i czym prędzej zaczęli je roznosić dzieciom do poszczególnych sal. Niespodzianka jaką zrobiliśmy dzieciom przerosła nasze oczekiwania. Radość oraz uśmiech na twarzach dzieci cały czas mamy w pamięci.

Zabawki były tylko pretekstem, bo jak zawsze dla S.W.A.T. najważniejsze to przekazanie dużo pozytywnej energii. 

Dodatkową niespodzianką dla nas był fakt, że spotkaliśmy, aż dwóch Mikołajów w tym jednego, nie wiedzieć czemu, niebieskiego.

Duża część zabawek, które przywieźliśmy została przeznaczona dla dzieci, które przyjdą na oddział zaraz po świętach. Tak więc dostarczone przez nas zabawki nie były tylko dla dzieci, które spotkaliśmy ale również dla tych co na okres świąt wyjechały do domu i wracają na oddział tuż po świętach.

Na pytania, kiedy ponownie będziemy na oddziale już dziś możemy powiedzieć, że w 2010 roku będziemy w Centrum Zdrowia Dziecka więcej niż jeden raz i przedstawimy Wam nowe zabawy rozgrywające się w świecie z "Gwiezdnych wojen".

Około godziny 12:00, czyli po wręczeniu zabawek wszystkim dzieciom oraz krótkich rozmowach z młodymi Padawanami, zakończyliśmy naszą misję i wróciliśmy naszymi statkami do odległej galaktyki, która będzie obecna nie tylko w tym szpitalu, w zbliżającym się roku 2010.

Bardzo dziękujemy personelowi z oddziału onkologicznego oraz osobom z Fundacji Nasze Dzieci za możliwość przygotowania i zrealizowanie tego niezwykłego zadania.

Specjalne podziękowania składamy naszym niezastąpionym współpracownikom, czyli Małgosi i Andrzejowi za pomoc w realizacji misji.

Wszystkie zabawki, które zostały przekazane dzieciom oraz świetlicy na oddziale onkologicznym otrzymaliśmy od Firm Hasbro Polska oraz LEGO Polska, za co również serdecznie dziękujemy tak w imieniu swoim jak i dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia, które są już dostępne w naszej galerii.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia oraz Niech Moc będzie z Wami

 

S.W.A.T. 2009