LOKALIZACJA » Strona główna » AKTUALNOŚCI » Relacja z urodzinowej wizyty w Grójcu - akcja z WHD

Relacja z urodzinowej wizyty w Grójcu - akcja z WHD

W dniu 18 kwietnia członkowie zespołu S.W.A.T., na zaproszenie przyjaciół z Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci udali się z niespodziewaną misją do Grójca. Tam zaskoczyli swoją obecnością młodych padawanów.

Nasz prom wyruszył o godzinie 12:30 i tuż przed 14:00 zawitaliśmy u wspaniałej rodziny w Grójcu. Mistrzowie Jedi, w asyście imperialnego szturmowca i astrodroida R2-D2 przeprowadzili trening mocy oraz zaprezentowali garść informacji o postaciach z "Gwiezdnych wojen". Zdanie było wyjątkowo trudne ponieważ dla niektórych domowników było to pierwsze spotkanie z "Gwiezdnymi wojnami". Mistrzowie Jedi dzielnie tłumaczyli i wyjaśniali zawiłości sagi,w czym pomagał szturmowiec poprzez demonstrowanie swojej lśniącej zbroi oraz osprzętu którym dysponował. Po raz pierwszy podczas naszej akcji pozwoliliśmy na "obsługę" naszego R2-D2 przez osoby z poza S.W.A.T.. Solenizant mógł spróbować swoich sił w kontrolowaniu zachowań R2-D2, co nie jest łatwą szutką i nie obyło się bez drobnych obtarć ścian, za co R2 ładnie przeprosił.

Naszą misję zakończyliśmy około godziny 17:00 i powróciliśmy do odległej galatyki jednym z wielu promów kosmicznych. Zostawiliśmy domowników z jednym bardzo ważnym zadaniem do wykonania. Wszyscy mają obowiązek obejrzenia wszystkich przygód R2-D2 w filmach z cyklu "Gwiezdne wojny" oraz "Wojny klonów", podczas kolejnego spotkania zrobimy sprawdzian wiedzy o nich :-).
Dziękujemy Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci za zaproszenie oraz możliwość podzielenia się naszą pasją i przekazania pozytywnej energii młodym padawanom. Dziękujemy również Magdzie, Darkowi, Michałowi, Pawłowi oraz R2-D2 za przygotowanie atrakcji z odległej galaktyki.

Zdjęcia z naszej misji są już dostępne w naszej galerii.

Do zobaczenia i Niech Moc będzie z Wami!

 

S.W.A.T. 2010